Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szemölcs ellen ecettel?

Szemölcs ellen ecettel?

Figyelt kérdés

Kb egy éve jött ki a hónom alján egy szemölcs. Nem gömb, hanem olyan furcsa "lógos" alakú.

Szerintetek az ecettel el lehet valamit érni? Kismama vagyok, és alternatív megoldást keresek.


2009. júl. 19. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Azt úgy hívják, hogy hegyesfüggöny. Szerintem az ecet nem használ semmit, keress fel egy bőrgyógyászt.
2009. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha vírusos akkor vérehulló fecskefű nedve jó rá, vagy az egaver ecsetelő. Ha viszont festékes akkor bőrgyógyász kell.
2009. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A hegyes függöly az genitális szemölcs. A hónom alatt van nem a nemi szervemen.

az a baj, hogy borotválom, gondot nem okoz, nem okozott eddig sem, csak zavar nagyon, és kicsit viszket néha.

2009. júl. 19. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is a hónom alján volt ilyen lógós alakú szemölcs több is, ez általában vírusos eredetű. Pillanatok alatt leégette a bőrgyógyász és nem éreztem semmit, mert előtte kaptam érzéstelenítőt. Azért menj el inkább hozzá, mert fene tudja hogy a különböző kencék nem e lobbantják be esetleg.
2009. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. júl. 19. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Fibroma, le szokták a börgyogyászaton égetni ( electrocoagulatorral ), de ha elkötöd kis zsineggel, leszárad, nem lesz belöle baj, higgy nekem, börgy-on dolgozom.
2009. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kipróbálom. Tegnap tettem rá ecetes vattát, majd beizéltem úgy csípott. Olyan pici lett, segítség nélkül nem fogom tudni lekötni, várok egy-két napot hátha ért ez az ecetes dolog valamit, aztán valahogy lekötöm!

Köszi még egyszer!!

2009. júl. 20. 11:07
 8/9 anonim válasza:
07.19. 19:39-estől kérdezném, ha még olvasnád. Ha elkötöm ezt a valamit, mennyi idő múlva esik le kb.? Mert én egyet most elkötöttem és attól félek, hogy mi van, ha mégsem fog, akkor hogy szedjem le a cérnát, mert, az olyan szorosan rajta van!?
2009. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 cybericius válasza:
100%

Ezek mind segíthetnek:


-ecet

-vérehulló fecskefű nedve

-gyermekláncfű nedve

-fokhagyma

-teafaolaj

-grapefruit magjának leve

-kövirózsa

-aloe vera

-egészséges életmód, sok C-, E-vitamin


1. Nekem egyszer volt ilyen lógos féle a hónaljam felett, de nem volt nagy; pár milliméter. Pár nap után meguntam, és egyszerűen kicsíptem kézzel. Nem jött vissza. Ezt a megoldást mondjuk nem ajánlom, mert ki tudja, mit okozhatott volna.


2. Gyerekkoromban a nagy lábujjam alatt volt egy viszonylag nagyobb kiterjedésű szemölcs. Nem tudom, hogyan fogant meg az ötlet egy 13 éves fiú fejében, de kb. egy év szenvedés után kipróbáltam a meleg, ecetes vízben történő áztatást. Kb. 30-60 percig tartottam a lábam a lavorban. Nem hiszitek el, de szinte sírva fakadtam, amikor már másnap ki tudtam húzni.

2013. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!