Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki ajánlana egy olyan...

Valaki ajánlana egy olyan oldalt stb. amin jó lábtorna van? Lúdtalp ellen.

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A lúdtalp ellen lúdtalp betét a megfelelő-- igaz eleinte kellemetlen de később már nem-- igazodik a csontozat boltozata a betéthez.


mivel én nő vagyok és gyermekkoromban nem kaptam betétet, viszont gágog szinte a talpam-- így egész életemben 10 cm magas körüli tűsarkú cipőben jártam-- azzal nem fáradtam el úgy mint a laposban viszont borzasztóan.

A hátránya ennek az hogy idős korban viszont veszélyes a tűsarkú cipőben járás-- igy most ismét fárasztó a gyaloglás alacsony sarkú cipőben-- szóval jobb időben fiatalon a lúdtalp-betét használata

2012. dec. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs lúdtalpam. vagyis.. olyan minimális, hogy nem kell betét és az orvos mondta, hogy lábtornázzak...
2012. dec. 12. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor pedig pipiskedve járj sokat a lakásban, úgy hogy a talp szép ívet alkosson csak az ujjaidon járj. De gyakorolhatod is egy helyben le és vissza le és fel és feszítsd meg a rüsztödet előre amikor lábujjra állsz.


Nem nagyon értem, milyen ortopédusnál voltál ha annyi esze nem volt, hogy elmagyarázza miképp kell javítanod a lábboltozatodon csak lábtornával?

2012. dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves mami.Te nem értesz ehhez, ez látszik. Akkor miért okoskodsz?
2012. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát egyszerűen azért mert tanultam-- egészségügyi végzettségem van abba pedig minden szak benne foglaltatik, a másik hogy az én lúdtalpam valamikor szinte gágogott, hogy még járni is lusta voltam-- aztán sokat javult a túl magas sarkú cipő hordásától-- amit cirka 16 éves koromtól 50 éves koromig hordtam- ha nem dolgoztam. Így lett egy kicsi de jó kis boltozat a lábam talpán-- igaz a cipő miatt elgörbült befelé a nagy-lábam ujja.
2012. dec. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező ahol betétet készítenek a gyógyeszköz ellátóban-- ott szoktak készíteni finom parafa kisebb betétet is-- kényelmesebb és bele lehet ragasztani a cipőbe. ez ma jutott eszembe-- amikor dolgoztam a klinikán magas-szárú volt rajtam és abba ragasztottam a parafa lemezt.
2012. dec. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia a legjobb hogyha mindenféle dolgokat emelgetsz a lábaddal pl. toll, ceruza ecset ilyenk. :)
2013. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!