Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ajánlana nekem valaki tablettá...

Ajánlana nekem valaki tablettát vagy valami módszert, étvágytalanság ellen?

Figyelt kérdés

Elég vékony vagyok (160cm, 40 kiló, 16 éves lány vagyok), és sehogy sem tudok hízni.

Itthon naponta tornázok, erősítek 15-20 percet, és hetente egyszer eljárok úszni.

Viszont az evéssel gondjaim vannak... Van pár nap, amikor sokat eszem, utána több, mint egy hétig alig van étvágyam.

Valaki tud mondani valami "gyógymódot" ezellen?

Ha akinek van tuti tippje hízásra, azt is szívesen fogadom.

Előre is köszönöm


2010. jún. 18. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
bérescsepp
2010. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden,amiben B vitamin van.Ilyen szerek recept nélkül kaphatók a patikában.
2010. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
háziorvos, vérvétel és laborvizsgálat, valami hiánybetegséged lehet
2010. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Utasinformátor válasza:
A B12 vizamin nagy mennyiségű bevitelének egyetlen mellékhatása van: étvágynövekedés. Pont ez a lényege ennek a vitaminnak, hogy úgymond túladagolva étvágynövekedést okoz. Én magam is ezt szedem. Hízásnál ne zsírban történő hízásra gondolj. A testtömegnövekedés megfelelő mennyiségű és minőségű szénhidrát és fehérjebevitelt jelent. Minden testsúlykilógrammra 2 gramm fehérjét kell bevinni. Vannak az interneten kalóriaszükséglet-kalkulátorok, ahol ki lehetsv zámolni, mennyi kalóriára van szükséged, ha tömeget akarsz növelni, és az alapján lehet összeállítani étrendet. Ha magadtól nem megy, a házirovosodhoz menj el , hogy irányítson téged dietetikushoz, ő szakemb er és ebben fog tudni segíteni.
2010. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
en 155 cm es 40 kg vagyok. a kalciumtol jobb lett az etvagyam
2010. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!