Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek dr. Med....

Mi a véleményetek dr. Med. Univ. Antal Valéria PhD -ról?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 20:56
 1/4 Ziö válasza:
62%
Antal Vali honlapját olvasom, sokat segít, eligazodni a világban, nagyon sok hasznos infó van a hozzászólások között is ott. Szeretem azt az oldalt.
2013. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szép hosszú neve van. ☻
2013. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sündisznócska válasza:
100%

"A [link] sok érdekes, ám némiképp gyanús cikk olvasható. A hölgy, a magát mesterkozmetikusként és "bionom hatóanyagelemző"-ként meghatározó Antal Vali főleg a kozmetikumokban található vegyszereket támadja, ezek állítólagos veszélyeire hívja fel a figyelmet. Ez egyes esetekben megalapozott lehet, de alighanem sok az alaptalan riogatás is. Emellett áltudományos és egyéb kétes hivatkozásai is vannak. Ezoterikus hivatkozások, homeopátiát támogató írások, stb. Tehát finoman szólva is elég kétes site.


Az antalvali.com-on a cikkek ugyan kommentelhetőek, de sajnos a cikkek kommentelése előmoderált, és úgy tűnik, hogy a kritikus kommentek nem nagyon jelennek meg. Én két cikkhez írtam kommentet, eddig egyik sem jelent meg. [...]"

További: [link]

2013. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2015. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!