Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hellyettesíthető-e a MagneGold...

Hellyettesíthető-e a MagneGold valami mással? És ha igen, mivel? (a MagneGold egy vesekőre fejlesztett táplálék kiegészító "gyógyszer") Sajnos elfogyott, és elég kevés helyen lehet kapni, ráadásul igen drága gyógyszer.

Figyelt kérdés
Vásároltam aranyvessző gyógyteát, és azt iszogatom. Ha mellé szedek magnézium tablettákat elérek hasonló eredményt, vagy ne ámítsam magam?
2013. febr. 25. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Már megirtam válaszomat a kérdésre,mikor levették a férfiak egészsége oldalról.Rossz helyre irtatok,ezért még

figyelmeztetés is járhat.Én is így voltam.

A kérdésre akkor.Kicsit utána olvastam.A tea ugyan az ,mint

a tabletta,csak benn a magnézium,és még a B6 vitamin is .Nem minősül gyógyszernek,így lehet keresni Bio patikában

,herbária boltokban is . Postai szállítással 4000 fölött van . Szedd úgy ahogy leírtad .Magadnak nem ártasz vele.

2013. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2013. febr. 25. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!