Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyógyszert szedjek, ha...

Milyen gyógyszert szedjek, ha két prosztata műtét után is vizelési gondjaim vannak?

Figyelt kérdés
Az utolsó műtét 1997-ben volt.

2013. jan. 22. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

ELÖSZÖR menj el újra orvoshoz, vizsgáltasd ki magad és UTÁNA AZT a gyógyszert szedd, amit ott adnak.


CSak úgy saját magadtól vagy mert valaki interneten keresztül javasol valamit, ilyen gyógyszert értelmes ember nem szed be...

2013. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyet értek az előttem válaszolóval .

Erre nem mi adjunk tanácsot,neked mi lenne jó.

Azért van az orvos ,dönts el ő .

2013. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazad van. Ezelőtt 6-7 évvel elmentem az orvosomhoz, aki ismét, alaposságáról és lelkiismeretességéről téve tanúságot, hólyagtükrözést szeretett volna csinálni.

Én akkor ezt megtagadtam. Nem azért, mert az orvos ellen volt kifogásom! Sőt Őt,a legjobb urológus orvosok közé sorolom. A - szerintem - elavult műszerek ellen volt kifogásom és persze a fájdalom ellen, ami ennek a vizsgálatnak a velejárója. Ugyanilyen vizsgálati eszközöket láttam egy hölgyismerősöm tankönyvében, a hetvenes években. De az is lehet, hogy a múlt század elejéről származó Révay Lexikonban is ilyen volt még.

Csak reménykedni tudok, hogy hátha van már egy jobb, "felhasználó barát" eszköz, de addig......

Köszönöm a válaszodat:)))

2013. jan. 22. 17:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi! A "köszönetet" - többesszámban szerettem volna írni!
2013. jan. 22. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!