Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan hogy prosztata meg...

Van olyan hogy prosztata meg nagyobodasbol ki gyógyulni teljesen?

Figyelt kérdés
Ha igen ,árulja el valaki hogy hogyan, milyen gyógyszerrel sikerült.

2012. nov. 10. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen van ,ha ez valamilyen gondot okoz .Kevés az a férfi akinél ilyen nem történik meg .A jóindulati nagyobbodással egyébként semmi gond.Nekem már 40 körül jelentkezett,illetve volt egy gyulladásom ,és a vizsgálatkor ilyet megállapítottak ."Zöld dió" nagyságú

ahogy kitapintották .Akkor kaptam gyógyszert,a panaszaim

azzal meg is szűntek.Most 63 vagyok .

2012. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan kérdés, hogy az öregedésből ki lehet e gyógyulni?

Nem, de le lehet lassítani. De úgyis meg kell halni. Egyszer. Csak nem mindegy, hogyan.

2012. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előttem írónak , És mikor !
2012. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a gyógynövény alapú, OGYI engedélyes gyógyhatású készítmény sokat segíthet a problémád megoldásában: [link]
2012. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon támogatom a TV-ben hirdetett ilyen-olyan prosztatajavító készítményeket, amiket Amerikától Albánián át az Eszkimókig mindenkinek egyformán jól, és olcsón hat. De én elmentem az első ilyen jellegű panaszommal az urológushoz, aki vizsgálat után az én prosztatámra írt fel a koromnak megfelelő gyógyszert, és azóta fál évente rendszeresen megvizsgál. Azóta nem is tudom, hogy van prosztatám.
2012. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!