Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Homeopátia - lehet valamilyen...

Homeopátia - lehet valamilyen káros hatása?

Figyelt kérdés

Elég ideges és szorongós típus vagyok, húzósabb heteken általában naponta 2-3 alkalommal el szoktam szopogatni 1-1 Sedatif PC nevű homeopátiás szert.

Tök jól lenyugtat, viszont lehet-e abból bármilyen hátrányom ha tartósan alkalmazom (úgy értem folyamatosan, akár hónapokon keresztül is, szünet nélkül) ?



2013. ápr. 2. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle nyugi! :-)
2013. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy rendesen hat rád. Sokan amikor eljutnak odáig, hogy valamit szedjenek az idegességük, szorongásuk ellen, akkor nekik a sedatíf pc már kevés.
2013. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sosem éreztem volna, hogy bármi hatása lenne.. De ha neked használ akkor szedd nyugodtan, semmi bajod nem lesz tőle!
2013. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Káros hatása csak akkor van, ha indokolatlanul szeded (tehát, ha pl. bevezetsz egy "szokást", hogy minden reggel-délben-este elszopogatsz egy szemet, még akkor is, ha nem vagy ideges), ilyenkor ugyanis gyógyszervizsgálati tüneteid lehetnek (kiváltja azokat a tüneteket, amikre eredetileg szedted, esetleg még újakat hoz hozzá).
2013. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy szedem pedig. Eleinte csak akkor vettem be mikor rosszul voltam (elég sűrűn vannak pánikrohamaim) de most már megelőzésként szedem reggel-este (néha napközben is ha húzós lesz a napom) reggel bekapok egyet, akkor az délutánig kitart, majd este lefekvés előtt, attól pedig jól tudok aludni.

Akkor ezek szerint nem kellene?

2013. ápr. 2. 23:35
 6/6 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi bajod..

A Sedatif PC-ben gyengén potenciált szerek vannak, ezek nem igen válthatnak ki gyógyszertünetet...

2-3 alkalom, pedig nem túl gyakori ezekhez a potenciákhoz.

Ha jól érzed magad tőle tartsd az eddig bevált adagolási formát.

2013. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!