Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Száj környéki herpeszre...

Száj környéki herpeszre gyógynövény?

Figyelt kérdés

Egyéb betegség miatt elég egyenge az immunrendszerem. Ezért nagyon sokszor van herpeszem. Többségében a számon, annak közvetlen környezetében, de sajnos néha az arcom közepén, vagy éppen az orrom belső nyálkahártya részén is. Kipróbáltam már ezer gyógyszertári csoda-krémet, de egyik sem volt jobb a másiknál. (átlagosan 3-4 nap mire a hólyagok elmúlnak, aztán hetekig küzdök a sebes bőr rendbehozatalán, és sajnos több hónap mire a hegek után a bőröm rendbe jön teljesen)


Van esetleg valamilyen gyógynövény, ami akár a herpeszt magát, akár az utána kialakuló sebek gyógyulását elősegíti, lerövidíti?


2013. ápr. 6. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En gyógynövényrõl nem tudok, de van herpeszre való krém, amikor érzed, hogy megjelenik valahol, bekened, és nem hagyja felhólyagosodni, nem szabad kézzel hozzáérni. Nekem is most mulott el, és kentem rá tejben áztatott élesztõt, reggel, este és nagyon szépen leszáritotta.
2013. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tehát akkor ess neki az immunrendszered megjavításának és a beleidrôl sem feledkezz meg, mert ahogy mondva vala, a halál a belekben lakozik.
2013. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is sok mindent kipróbáltam de semmi nem segített,csak a jó öreg PROPOLISZ!!!!!!!!!!.kenegesd vele egy két nap és rottty,plusz vele párhauzamosan ezüstkolloid iszogass.Na ez a kettő keményen odabasz a vírusnak.Ha kipróbálod és nem használt azt nem hiszem el!
2013. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen van!!! A citromfű! Bizonyítottan gátolja a vírus elszaporodását, nekem is tűrhetőbb lett tőle a herpeszem. DMben tasakos citromfű tea Herbária termék.
2013. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem az egyszerű bolti ecet segített. Naponta 3x bekened vele, jólvan kicsit csíp de használ. Átlag 2,3 nap alatt elmúlik tőle a herpeszem, ha meg hegesedik akkor veszek filteres kamillateát és a kifőzött és lehűtött filterrel borogatom.
2013. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszikat! (Kedves 2#! Köszö a jótanácsot, meg az offot... Az immunrendszerem, mint mondtam EGYÉB BETEGSÉG MIATT olyan amilyen. Nem tartozott a kérdéshez....)


- Propoliszt,ezüstkolloidot nem ismerem, rákeresek, kipróbáljuk...


-Citromfű nő a kertben, esetleg azt is kipróbálom.


-Ecet helyett én eddig svédcseppet használtam, csíp mint állat, magát a herpeszt meg is öli alig 24/36 óra és három négy ecsetelés alatt, de iszonyúan szárít, hegesedik. Félek az ecet is hasonlót művelne... Vagy nem?


Ötletek jöhetnek még!!! :)

2013. ápr. 8. 19:11
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 3#!

Keresgetem ezt a propoliszt, de csak ilyen tartalmú mézet, kapszulát, étrend kiegészítőt találtam... gondolom te valami krém formátumúra gondoltál... elárulnád hol lehet esetleg beszerezni?

2013. ápr. 8. 19:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia kérdező harmadik vagyok.A propoliszt a méhek használják a kaptár védelmére és a rügyekről nyerik valami barna színű gyanta szerű anyag,amit a méhész begyűjt és tiszta alkohollal felold,javítsatok ki,ha valamit nem jól tudok.Nincs nála jobb vírusirtó a világon (jobb mint norton(bocs,de nem tudtam kihagyni :))).Piacon kapsz,ahol a méhész árul kb 50ml-es kiszerelésben ne félj nem fog kinevetni.Küldenék neked szívesen ,mert egy megbízható méhész havertól veszem,csak más országban lakok,így nem megoldható.Irány a piac és tuti a siker!
2013. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tévedés hogy a herpeszt csak külsőleg kell kezelni a kérdező nagyon jól írta hogy az immunrendszere gyenge.. én is így voltam pár éve aztán ajánlottak pár gyógynővényes terméket aztán ez elég hamar rendbe rakott. Ha érdekel a neve is akkor privátban megbeszélhetjük valószínűleg nem lehet reklámozni itt ilyen dolgokat
2013. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem minősül reklámnak, hisz az oldal célja, hogy segítsünk egymásnak.... Írd nyugodtan itt is, privátban is, hátha okul más is a tapasztalatokból :)
2013. ápr. 13. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!