Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A B17-tel kapcsolatban van...

A B17-tel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Kérem csak olyanok írjanak, akik saját tapasztalattal rendelkeznek.

Figyelt kérdés
Valaki rendelt már tőlük? www.b17hu.info. Három napja írtam nekik, és annyira sem méltatnak, hogy válaszoljanak. Így hogy lehet bizodalma az embernek?

2013. ápr. 7. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2013. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Napsugar11 ***** válasza:

Úgy tudom, hogy az oldal ellen, és konkrétan a B17 ellen is eljárás folyik, a betegek megtévesztése miatt, mert több olyan haláleset után feljelentették őket, ahol az utolsó időben kék, ciánmérgezésre utaló foltok jelentek meg a betegen. Tudom, hogy állítólag azt mondják, hogy a ciánnak, ami köztudottan benne van, lekötötték a mérgező karjait, de ennek ellenére.


A B17 NEM VITAMIN. Ez egy tévedés. A csonthéjasok magjaiban, főleg a sárgabarack magban található. Kis mennyiségben veszélytelen, napi 25-40 barackmagot szabad elfogyasztani maximum.


A kemóhoz hasonlóan az osztódásban levő sejteket pusztítja el, viszont erős májkárosító hatása van a mérgező hatása miatt. Ha valaki mindenképpen ragaszkodik hozzá, tegye, én nem tartom jónak a tapasztalatok alapján.


Egyetlen előnye, hogy rendkívül gyorsan hat, de olvastam egy 14 éves fiúról, aki rendkívül gyorsan "kigyógyult" a leukémiából, és mást használt. Felvettem vele a kapcsolatot, ha gondolod, privátban megírom a részleteket.


Egyébként a rákos betegeknek nem szabad egyetlen "csodaszertől" várni a gyógyulást, hanem több oldal is van, amit komolyan kell venni.


- méregtelenítés,

- test lúgosítása,

- emelt szintű D-vitamin!!!

- étkezés fokozatos megváltoztatása, (sok nyers növény, gyümölcs, főleg préselve, ill. csak a leve)

- máj tehermentesítése és regenerálása,

- immunrendszer fokozatos erősítése

- mozgás fontossága (oxigén miatt is)

- életvitel

- gondolkodásmód

- lelki okok

- hit a gyógyulásban, stb.


A B17-tel szemben hidd el, jól jártál, hogy nem válaszoltak. Ha a beteg nem abban az állapotában kapja, amikor még erős a szervezete, nem fogja bírni az erőteljes hatást.


Másik probléma szokott lenni a TLS (tumor lysis szindróma). Lényegében arról van szó, hogy egyszerre nagy mennyiségű tumor sejt esik szét és a sejtekből felszabaduló fehérjék és egyéb komponensek a szervezetet elárasztják és kóros immunreakciót provokálnak, valamint kiválasztó szerveket (vesék, máj) annyira megterhelik, hogy ezen szervek olyan súlyos, heveny károsodást szenvednek, ami közvetlen életveszéllyel jár. Spontán bekövetkezte ritka, leginkább akkor fordul elő, ha egy nagy daganatot ellátó érszakasz "bedugul", és ezáltal még több daganatos sejt pusztul el egyszerre.


Ha más módszert keresel a B17 helyett, írj privátban, és segítek kiválasztani, hogy ebben az esetben mi lenne a legjobb. Fontos, hogy mindenki azt találja meg a sok lehetőség közül, ami az ő állapotában a legjobb.


Vannak lassabban és gyorsabban hatók is. Nem mindegy, hogy mit használ a beteg még (más alternatív módszer, kemó). Tudni kell, hogy műthető-e a daganat? Milyen a vérképe, a májenzimek, stb.


Ebbe egyedül belekezdeni, és "orvost játszani" alternatív területen sem szabad. Mindig kell találni egy olyan orvost, akihez lehet fordulni, és aki tudja, hogy mi a megfelelő adagolás, és mire kell még mellette odafigyelni. A rák kezelése akár hagyományos téren, akár alternatív úton akarjuk megoldani, (de leginkább a kettő ötvözése ajánlott) szakértelmet igényel.


Ismerek több alternatív orvost, ha szeretnéd, segítek.

2013. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Napsugár!

Írtam privát üzenetet.

Üdv.:

Lencsi

2013. ápr. 8. 13:18
 4/4 Napsugar11 ***** válasza:
Köszönöm Lencsi, válaszoltam is rá :)
2013. ápr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!