Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Homeopátia pro és kontra -...

Homeopátia pro és kontra - csak saját tapasztalatok alapján?

Figyelt kérdés

Gyűjtsük össze, hogy kinek mi mindenre használt eddig a homeopátia. Írjátok le a betegség nevét, aztán, hogy használt-e vagy nem.

Nem kell magyarázat, hogy a homeopátia miért is hat vagy nem hat. Beszéljenek a TAPASZTALATOK és csakis azok.



2013. ápr. 12. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egyszer bevettem egy egész fiolával, és semmi hatása nem volt.

Amúgy meg:

[link]

2013. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Ez nem válasz. Mire vetted be ?

Szóval kb igy:

náthára-nem hatott

2013. ápr. 12. 20:09
 3/15 anonim ***** válasza:
Csoportos öngyilkosság volt a cél. :)
2013. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem vált be, őszintén.

Legközelebb olyan gyógyszert használj, aminek több a mellékhatása :)

2013. ápr. 13. 08:22
 5/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg belinkeltem fent egy metaanalízist. nem hiszem, hogy a te privát közvéleménykutatásod a GYIK-on több esetet felölelne.
2013. ápr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Én is kipróbáltam, nem hatott.

Több ismerősöm is kipróbálta, nekik sem hatott. A szomszédban van egy tag neki állítólag elmulasztotta nátháját, csak közben szedett antibiotikumot, meg köptetőt is, de ő esküszik, hogy a hp szer hatott. Mondjuk a szomszéd nem komplett.

Szóval nem jó semmire. Persze nyilván lesz majd valaki, aki azt fogja írni, hogy neki hatott, csak ez nem számít. Placebo vagy szedett mást mellé vagy elmúlt volna magától is. Hinni kel benne. Erre viszont feltalálták már a vallást.

2013. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még fejfájásra sem volt semmilyen hatással, nem hogy nőgyógyászati területen.
2013. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Psoriasis - nem használt:(
2013. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Gyakran nehez megallapitani, hogy a homeopatia hasznalt-e vagy nem, mert nincs összehasonlitasi alap, hogy hogyan alakult volna nelküle?


Virus-es/vagy bakterium okozta megfazasos betegsegek - hasznalt, gyorsabban atment rajtam a betegseg (3-4 nap) es könnyebb lefolyassal. A ferjem, aki (feltelezehetöen ugyanez a virus) helyette gyogyszert szedett, 1 honap betegeskedes utan gyogyult meg.

(Hozzatennem, hogy ilyesmire kb 10-15 eve nem szedek gyogyszert, csak homeopatiat.)


Ismerösömnel pajzsmirigy alulmüködes - hasznalt. 1 evig gyogyszer mellett rosszabbodott, majd a gyogyszer+homeopatia mellett 3 het mulva minimalis lett a pajzsmirigyertek-elteres, tehat majdnem gyogyult.

2013. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
*majdnem teljesen gyogyult lett.
2013. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!