Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használt már valaki MMS...

Használt már valaki MMS cseppeket (klór-dioxid - nátrium kloritból citromsavval) és be tud számolni a személyes vagy közeli ismerős tapasztalatairól?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, mert a neten egymással szemben álló állításokat lehet találni.
2014. aug. 9. 11:40
 1/1 anonim válasza:
Én már szedtem, hatásos volt, adtam már a családtagjaimnak is, nagyon rossz az íze, de segítet. Mindenki ellenzi, nekem viszont külföldön, nyaralás közben nagyon gyors segítség volt (mindenkinek elképesztő hasmenése volt) az egész turista csoport a szobájában töltötte az egy hetet, mi viszont másnap teljesen jól voltunk, mindent tudtunk enni és élveztük a fürdést. Hát nem a kedvencünk, mert büdös és förtelmes íze volt, de 1-2 csepp már hatásos, ezért cserébe azonnali jóllét jött. Azt tudom, hogy éhgyomorra nem ajánlatos beszedni, mert azonnal vissza jött a barátnőmnek plusz alul is még jobban beindult. De étkezés után 1/2 - 1 órával már nem volt gond. Van persze más hatásos virus-baktérium ölő szer is, mint az olajfalevél kapszula, de ha olyan helyen járunk, ahol jó az óvatosság, és nincs közelben a kedvenc háziorvosunk, arról nem is beszélve, hogy a nyelvünk sem közös.
2014. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!