Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1ST 2011 KFT kinek ismerős?...

Ági65 kérdése:

1ST 2011 KFT kinek ismerős? Szeretnélek megkérni titeket, hogy aki tud valamit erről a cég hiteléről, akár személyes tapasztalat, akár más forrás alapján, azt megkérem, hogy írjon! Valóban igaz, hogy a hitel kifizetése sorsolás alapján működik?

Figyelt kérdés
Nem én vettem fel a hitelt hála Istennek, de egy közeli ismerősöm nagyon elvan keseredve, neki akarok ezzel segíteni, mert nagyon szüksége lenne a pénzre, ráadásul, már most küldik neki minden hónapban a csekket, és még egy forintot se kapott. Állandóan hívogatja a titkárnőt, aki vagy felveszi vagy nem.ha nagynehezen eléri, pedig csak annyit mond ,hogy majd hónap végén majd hónap elején bízzon a kifizetésben...December 31 ig ígérték a kifizetést, azóta semmi biztató nem történt.Egyébként ő békéscsabai irodában kötötte meg a szerződést.
2012. márc. 21. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A hangzatos neve alapján ez is valami fogyasztói csoport lehet. Akkor pedig esélyes, hogy nem is fog tőlük pénzt látni.
2012. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bemásolok egy két embert aki írt már hasonló témához! 1ST 2011 KFT

Semmiféleképpen nem szabad hozzájuk fordulni,csak befizetések vannak,kifizetések egyáltalán nincsenek,vagy csak nagy szerencsével évek múlva,Évről évre változtatják nevüket,egy hazugság az egész, vásárlói csoportokat szerveznek. Sajnos én is bedőltem, most pereskedek velük,éppen a napokban tettem feljelentést-úgy hallottam, nem én vagyok az egyedüli... Szemétládék,mert kihasználják a rászorult emberek csaknem utolsó reményét!



Nem akarlak elkeseríteni, de sajnos nem fog hívni a közjegyző (sztem nincs is nekik ilyen...),és majd közlik veled,hogy nem ajánlottál fel elég előtörlesztést, "mindenki 60havit ajánlott fel,így a tied kevésnek bizonyult sajnos"! És mivel múlt hónapban igényelted,ha jól értelmeztem,már rég részt vettél egy sorsoláson,amit minden hónap utolsó napján tartanak,amiről persze nem nagyon tájékoztattak,így ha el szeretnél állni a szerződéstől,akkor sem kapod vissza a pénzed...Így jártam én is,a GVH-nál tettem bejelentést,akik előszeretettel büntetgetik az ilyen cégeket, majd a tőlük kapott határozattal lehet feljelentést tenni pl. a rendőrségen. Remélem,nem keserítettelek el nagyon,de még mindig jobb,ha tudod,mire számíts....Üdv.


Tóthné G. Ági válasza:



Sziasztok!

Csak figyelmeztetni szeretném a békéscsabaiakat, hogy az 1st 2011 Kft. most Békéscsabán szedi áldozatait.

Az alternatív finanszírozási tarnzakciójuknál olyan papírokat használnak, melynek fejléce sincs, nincs az üzletre kiírva cégnév, székhely illetve elérhetőség. Nincs honlapjuk, a mai internetcentrikus világban! Nincs telefonszámuk, csak a kopár irodában lévő hölgynek mobilszáma.

Úgy gondolom, hogy egy olyan cégnek, mely milliókat "finanszíroz" ügyfelei részére, a háttérben többmilliárdos tőkét feltételeznék, olyan irodája kellene, hogy legyen, mely bizalmat kelt az őt megbízni kívánó ügyfélben, ehelyett a békéscsabai irodában három kopott íróasztal és egy csaffadt virág van, telefon, számítógép az luxus, vagyis nincs.

Sajnos az emberek sorban állnak azért, hogy becsapják őket, mert az utolsó kis forintjaikat is összueszedve bíznak abban, hogy "finanszírozva" lesznek.

Remélem egy két emberkét sikerül megóvnom attól, hogy ezzel a céggel ügyletbe keveredjen!!!!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

2012. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval Ne bízzon semmibe mostmár. Sőt felejtse el... sajnos mindenki ezt tette... elolvastam egy csomó kommentet mindenki elkeseredett a fórumokon mindenki szidja...

nem lesz belőle semmi!

2012. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen..én is így érzem, hogy semmi remény nincs a kifizetésre. Csak azt nem tudom, hogy ilyenkor mi a tehendő, pontosabban mit lehet ilyenkor tenni...mert a pereskedés évekig is eltarthat, arról nem is beszélve hogy az megint plusz költség... Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 21. 15:42
 5/5 HMS válasza:

Kedves olvasok!

Az 1st 2011 kft. Bcs Petőfi u 2 alatt lebuktatva !Ma voltam ott és rendőrt hívtunk és az ott " egyedül dolgozó " hölgy bevallotta , hogy neki az volt a feladata, hogy mindenkit hitegessen !a Bcs-i rendőrkapitányságon feljelentést tettünk pontosan 3 személy !Azok jelentkezését várják a nyomozok akik érintettek ebben a dologban illetve szerződésben állnak vagy álltak ezekkel a ......kel !Az ott dolgozó hölgyet sarokba szorítottuk és köpött !senki ne álljon velük szoba !! Ha valakinek kérdése van írjon !!!!

2012. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!