Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szereztél munkát?...

Hogyan szereztél munkát? Ismerős, e-mail, személyes?

Figyelt kérdés

Tehát:

- ismerős ajánlott be,

- e-mailben elküldted egy hirdetésre az önéletrajzod

- személyesen jelentkeztél hirdetésre

- személyesen felkerested a céget, keresnek-e munkaerőt

- stb...


Kinek mi vált be? Szerinted melyik a leghatékonyabb?


2012. márc. 4. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Eddig három munkahelyem volt és az alábbiak szerint kerültem be oda:


1. munkahely: ismerős ajánlott be


2. munkahely: e-mailben elküldted egy hirdetésre az önéletrajzod


3. munkahely: e-mailben elküldted egy hirdetésre az önéletrajzod

2012. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Leírom én is:


1. e-mailben hirdetésre önéletrajz

2. ismerős

3. ismerős

4. ismerős

2012. márc. 4. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Ismerős beajánlott, onnantól magamnak intéztem.

Szakmai gyakorlati helyet már magamnak intéztem, nem volt hirdetés se kitéve, telefonáltam, telefonáltam és végül sikerült.

2012. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem van eg vicces sztorim. Tavasszal találtam egy telefont. Visszajuttattam a tulajának, beszélgettünk, szóba került, hogy az akkori munkahelyem hogy utálom. Ő meg rendes volt, mert én is (nem olcsó telefon volt) a munkahelyére beajánlott. Ott dolgoztam őszíg, aztán nagyobb pénz reményében eljöttem onnan, beajánlottam magam helyére egy barátomat. A külföldi munka nem jött be, közben a barátom is eljött a cégtől, jobb helyre, szóltam neki, és akkor ő ajánlott be engen. Azota itt dolgozok, nem jönnék el a mostani helyről. Most a barátnőm a következő. :)
2012. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Diákként kerültem oda,mármint diákmunkásként,teljesen más területre de irodára,és amikor végeztem,mivel látták hogy megbizható vagyok és jól dolgozok olyat is amihez nem értek,igy felvettem végzettségemnek megfelelő pozicióba.
2012. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek jóóó sztorik! :)
2012. márc. 5. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!