Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan gyógyítható a Colitis...

Hogyan gyógyítható a Colitis ulcerosa?

Figyelt kérdés

Az alábbi gyógymódokat már alkalmaztam legalább 1 hónapig:

-Homeopátiás gyógyszerek (ha kell, leírom mindegyiknek a nevét)

-Biorezonancia-kezelés

-Áztatott lenmag

-Gyógytea

-Hagyományos gyógyszert (Salofalk)


Ezek közül az elsőt és az utolsót alkalmazom most is. Amúgy 16 éves fiú vagyok, ha ez lényeges...


2008. aug. 26. 20:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit, hogy a Salofalk az, amelyikkel láthatóan javulást érek el, de ez csak a tüneteket tompítja, a betegség ugyanúgy megmarad. A homeopátia és a biorezonancia együtt minimálisan javított a helyzeten, de a biorezonancia-kezelés nagyon drága.
2008. aug. 26. 20:40
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság hogy a colitis ulcerosa nagyon nagyon nehezen kezelhető betegség, az esetek 95 százalékában sose gyógyul meg.

Létezik Magyarországon egy csoport, ilyen betegekkel, és ők speciális diétát alkalmaznak, életmódtáborokba járnak és ismerek olyat aki közülük teljesen meggyógyult. Keress rá a NET-en biztosan megtalálod őket és csatlakozz hozzájuk, biztosan segíteni fognak.

2008. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem sok olyan ismerősöm van, aki meggyógyult, többek között apu is. Csak nekem nem sikerül.
2008. aug. 26. 20:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
pszichoterápiával is jelentősen rásegíthetsz a gyógyulásodra!!!!!
2008. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Szégyen hogy egyesek milyen aljasan húznak ki pénzt a kiszolgáltatott betegekből. Itt a homeopátiára és a biorezonanciára gondolok. A többi az segíthet. Inkább azokra koncentrálj.
2008. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért nem kell a biorezonanciát és a homeopátiát leszólni, mert szüleim már 25 ismernek egy nagyon nagyon jó orvost, aki ezzel a kettővel, és még a természetgyógyászattal foglalkozik. Eddig bármilyen gondjai voltak a szüleimnek, az az orvos mindig meggyógyította őket, úgy, hogy az a betegség többet már nem jött elő. A családban az én problémám az első, amit valahogy nem sikerül meggyógyítani, pedig aput is az az orvos gyógyította homeopátiával. A biorezonancia pedig inkább allergiára a legjobb, de amikor oda jártam, és egyszer nagyon náthás voltam, a doki megkérdezte, hogy kezeljen-e nátha ellen is. Én mondtam, hogy ha ettől nem kerül többe a kezelés, akkor igen. A náthám 24 órán belül teljesen elmúlott.
2008. aug. 28. 10:32
 7/14 A kérdező kommentje:
Mármint 25 éve ismerik azt az orvost...
2008. aug. 28. 10:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
érdeklődj utána és menj el egy tapasztalt pszichológushoz, aki foglalkozik pszichoszomatikus betegségekkel. hidd el, érdemes megpróbálnod!
2008. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom, köszi a segítséget!
2008. aug. 28. 20:46
 10/14 anonim válasza:
100%

Szia!


A colitis totál pszichoszomaticus betegség. Nekem ani sokat segített az a deeksha. Nagyon jó, nézz utána a neten, akkor kezdj bele ha szembe tudsz nézni önmagaddal.

2008. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!