Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Reg-enort érdemes e használni...

Reg-enort érdemes e használni epeműtét után?

Figyelt kérdés

A történetem és egyben a kérdésem a következő.

1 hónapja eltávolították az epémet. Jött a szokásos diéta... amit bevallom nem sokáig max.2 hétig tartottam be, mert úgy éreztem "meggyógyultam". A problémák most adódtak, hogy az emésztésem nagyon felborult. Rengetegszer fáj a hasam és kellemetlen bármikor előjövő hasmenésem is van. Tünetek alapján IBS is lehet. Ami lelkileg is megvisel most már. Olvastam és hallottam is róla hogy a Reg-enort ezen műtét után is lehet használni. Érdekelne azok véleménye, hozzászólása akik hasonló okokból kifolyólag kezdték el inni a szert. Vagy bármi hasznos, építő hozzászólást is szívesen fogadok. Akár privát formában is.

Lehet-e szedni ezen tünetekre? Okoz e problémát ha érzékeny vagyok a tejre és az azokból készült termékekre? Illetve akinek volt ilyen gondja milyen gyorsan észlelt változásokat? Tudom egyénfüggő is a dolog.


Köszönöm szépen!



2016. ápr. 3. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálnám, hogy minden étkezés után pancreatin enzimet szedjek, segít nagy mértékben az emésztésben (pl. valamiért a bolognai spagettitől folyamatosan fájt a gyomrom, ha ettem, így lemondtam róla. Pár hete megpróbáltam újra, de azonnal bevettem pancreatin enzimet és semmi bajom nem volt) [link]

A hasmenésre és regenerációra pedig Gyuri bácsit (Büki füvesember) kérdezném és gyógyteát innék. [link]

2016. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erről írt a Lagzi Lajcsi is, hogy ez mentette meg az életét. Te is reklámozod ezt a szert?
2016. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem. Mindössze szeretnék jobban lenni. És erre keresek megoldást itt is.
2016. ápr. 6. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!