Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 1 mg Frontin alpazolám gyógysz...

1 mg Frontin alpazolám gyógyszer Sos 20/ L?

Figyelt kérdés
tegyük fel (nem magamról beszélek) a barátnőm csempészett az édes anyjától Frontint ami 1 mg os és ivott fél üveg pálinkát és az édes anyja most hívott telefonon hogy a lánya as fürdőben van és 3 levél gyógyszert beszedett és nem nyit ajtót és furcsán beszél a fürdőből....most megyek at hozzájuk csak ő kb 10 percre lakik hozám... ugye ebből nem lesz nagy baj? kérlek segitsetek kihivta a mentőket az édes anyja de nem nyit ajtó és aggódok mi lehet vele? :O :(
2016. jún. 16. 18:56
 1/3 A kérdező kommentje:
a pálinkát kölcsön adtam nekli itt ivott nálunk fél üveggel ,és mutatta a gyogyszert mondtam h ne csinaljon semmit,azt mondta hogy nem veszi be hanem rosszul alszik,és hát ezért nem vettem el tőle :( .... de nagyon aggódom azt mondta h buliba kell a pálinka én természetesen adtam neki de az annya fel hivott és hát kérdezte hogy miert adtam neki a pálinkát.
2016. jún. 16. 18:58
 2/3 A kérdező kommentje:
most hívott megint az édes anyja a mentők betörték az ajtót és kórházba vitték ...
2016. jún. 16. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
A Frontin az úgynevezett központi idegrendszeri depresszánsok közé tartozik, ahogyan az alkohol is. Így tehát, egymás hatását erősítik fel. A barátnőd nagyon buta dolgot tett. A frontin hatóanyaga erős szer, pláne az 1 mg-os, és még mellette inni is... Ilyet akkor szoktak csinálni az emberek, ha öngyilkosak akarnak lenni, mivel még él az a képzet, hogy az altatóktól a "halálba lehet aludni", ami régen igaz is volt, mivel akkor barbiturátokat használtak altatókként, de a Frontinban egy benzodiazepin származék van, ami igaz ugyan azon a támadáspontin hat, de máshogy, illetve van ellenszere. Tehát nem fog neki sikerülni. Viszont utána mindenképpen el kell vinni pszichológushoz.
2016. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!