Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem hat a Frontin 0.25?

Miért nem hat a Frontin 0.25?

Figyelt kérdés

Az orvosom írta fel még kicsit régebben, s egy véjnélkűl kapható kiegészítőt is ajánlott, szorongásos, depresszív tünetekre... Akkor nem vettem be végűl, mert úgy éreztem, hogy a probléáim kezdtek megoldódni és olyat is hallottam, hogy rá lehet szokni. Valamint nem is éreztem teljesen értelmes döntésnek pont ezt a gyógyszert, mert a fent említett problémáimon kívűl még nagyon fáradékony is vagyok és ennek (elvileg) erős nyugtató hatása van.


Azonban a problémáim nem rég visszatértek, de egy erős szociális fóbia szerűség is társúlt melléjük, így jelenleg nem tudom ellintézni, hogy valami mást írjanak fel. Úgyhogy hétfőn elkezdtem szedni, napi 3x1 tablettát, de nem érzek egyálltalán semmi változást. Ma reggel kettőt is bevettem az 1db helyett, de semmi.


Miért lehet ez?



2016. máj. 25. 11:54
 1/8 anonim válasza:
Szia!Nem tudom hogy segítek e..frontint szedek én is egy ideje,0,25-öst.nekem használ ideig óráig..mindenkinél más a hatása. Annyit tudok hogy ez a leggyengébb mind közül.
2016. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 0,25-ös a leggyengébb.

Komolyabb probléma esetén ez kevés.

Igaz az erősebbhez is elég gyorsan hozzá lehet szokni és kevésbé hatásos.

Épp ez a hátránya ezeknek a gyógyszereknek.

F40+

2016. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 cli_hlt ***** válasza:
95%

Kérdező, a benzodiazepin gyógyszerek (xanax, frontin, seduxen, rivotril, és mások) nagyon komoly elvonási tüneteket tudnak okozni.


Csak orvosi utasításra szedj ilyet.

2016. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Balogh Zsozsó ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból tudom, hogy ilyen problémára sajnos a frontin vagy xanax magában nem elég, ahhoz, hogy jobban legyél kell antidepresszáns is. Nekem is csak azzal együtt sikerül helyrejönni, de nem egyik napról a másikra, hanem hosszabb folyamat.
2016. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mint a leírásban is említettem orvos írta fel.


Utolsó! Neked milyen antidepresszánst írtak fel? Neked magától írta fel, vagy te javasoltad?

Attól félek, hogyha én említeném, hogy talán nekem is kéne, akkor okoskodónak tartana...

2016. máj. 26. 23:21
 6/8 anonim ***** válasza:

A Brintellix egy viszonylag új antidepi.Tavaly ősszel jelent meg.Nincs annyi kellemetlen mellékhatása mint a többinek.Én ezt nyomom fél éve.

Csodákra ez sem képes,de jobb mint volt.

Kérdezz csak rá nyugodtan.Te érdeked!

2-es

2016. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan beszéld meg az orvosoddal. Én is szedem mellé kaptam vmi antidepresszánst. Ami lassan fejti ki a hatását, ezt mondták nekem.


Sajnos ezek a lelki betegségek lassan gyógyulnak és nem igazán érti az, aki nincs bennük.


Ugyanúgy éreztem , mint te sokáig, áh gyógyszernek nincs értelme, hisz nem szervi baj, hogy tudna hatni? Meg csak drogos leszek tőle. De eljutottam arra a szintre, hogy márr nem érdekel.


Igen rá lehet szokni. Ha elolvasod a beteg tájékoztatót benne is van, viszont ha elmész orvoshoz az majd a kezelés végén le fog róla szedni. :)


Én azt tudnám javasolni, hogy beszéld meg ezt az orvosoddal és kövesd a tanácsát. Egy szakember azért csak tudja, hogy mi miért van, és hogy lehet kezelni.

2016. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a frontin 0.25 egyáltalán nem használ, bár én csak akkor kapok, ha már kórházban vagyok, mert a dokim nem mer ilyet felírni nekem.

Én a helyedben megnézném, hogy még jó-e a szabatossága, mert a barátnőmnek simán kiadtak úgy nyugtatót, hogy rá 2 hétre már le is járt.

2016. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!