Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevettem 10db 0,25-os frontin...

Bevettem 10db 0,25-os frontin tablettat.9 orat aludtam, az iment tertem magamhoz. Lehet ennek barmi kovetkezmenye? Gyomormosas nem szukseges, orvost ne keressek fel?

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 01:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátert keress fel.
2016. máj. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jarok pszichiaterhez, de a kovetkezo vizit csak junius 20-an lesz.
2016. máj. 18. 01:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi bajod. De nem kéne ilyen butaságokat csinálnod.
2016. máj. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2,5mg amit bevettél, az meg szinte semmi, szóval nem lesz következménye. Én egyszer 2mg-osból vettem be kb.10-et. Teljesen zavart voltam, és nem emlékszem pár napra abból az időszakból. Egyébként érdemes felkeresni orvos, mielőtt valami hülyeséget csinálnál, vagy szedd össze magad egyedül! Nekem is sikerült!
2016. máj. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez szerencsére nem olyan nagy dózis, mellesleg a hatóanyag felezési ideje nagyjából 6-12 óra, tehát már a fele sincs benned. Nem lesz bajod nyugi, gyomormosás sem kell. De mindenképp konzultálj az orvosoddal, főleg ha mint gyanítható öngyilkossági kísérlet szándékával vetted be.
2016. máj. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez semmi. 100db-ot vennél be, akkor se lenne semmi bajod. 9 órát meg alapból alszik egy egészséges, ráérős ember.

Persze, ha alapból van valami szervi bajod, akkor lehetnek problémák.

2016. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nem olyan nagy adag, de azért nem érdemes játszadozni ilyen gyógyszerekkel, mert mindenkire másképp hat. A másik, meg ha valaki észreveszi, és kihívja a mentőt, kórházba is vihetnek, mivel nem tudják, milyen szándékkal (netán öngyilkossági?) vetted be! Ezt tapasztalatból mondom! Én olyan 12-14 szemet vettem be 0,5-ösből, anyum nem sokkal utána ért haza, észrevette, hogy zavart vagyok és mentőt hívott. Be is vittek egy éjszakára a kórházba, mert öngyilkossági kísérletre gyanakodtak (az is volt amúgy!). Szóval ne csinálj mégegyszer ilyen hülyeséget!
2016. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. erdekes meg, hogy a furdoszoba padlon aludtam el, viszont hajnalban az agyamban ebredtem fel. korbekerdeztem minden csaladtagomat, hatha valaki atcipelt, de -legnagyobb meglepetesemre- elmondasuk szerint amikor delutan hazaertek, mar az agyamban fekudtem. pedig ezer szazalek, hogy nem onerobol botorkaltam at, hiszen olyannyira eltompultam, hogy meg a cipomet se vettem le.
2016. máj. 19. 00:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy magadtól mentél el az ágyig hogy kialudjad magad csak nem emlékszel rá.
2016. máj. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!