Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Forever C9-et kipróbálta valaki?

Forever C9-et kipróbálta valaki?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 19:55
 1/4 anonim válasza:
igen . tönkre cseszte a hasamat
2016. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj! Ez alatt mit értesz?
2016. szept. 28. 05:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Igen. Egy nagyon jól összeállított csomag, ami hatásos. Nemzetközileg is elismert, külföldi hírességek is használják.Nekem is bevált és mindazoknak, akik az ismeretségi körömben használták.Eddig mindenki meg volt vele elégedve.Sok jó tapasztalatot lehet a neten is találni, és én is sokat összegyűjtöttem.Orvosi előadás is van róla. Én csak ajánlani tudom mindenkinek,érdemes kipróbálni.Te honnan ismered és miért szeretnéd kipróbálni?Sok sikert hozzá!
2016. szept. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen. Én is. 2,5 kg ment le. Embert próbáló volt az 1-2 nap. A többi kibírható volt. A 9.- en meg már untam. A cuccok jók benne, de sztem nagyon szadi, az áráról nem is beszélve. Amúgy tisztítókúrának jó, ha nagyon sok pénzed van. Ja és az aloe gél (bármilyen szuper is) borzalmas ízű volt!
2016. szept. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!