Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Agykontroll bevált már valakin...

Agykontroll bevált már valakinek a gyogyulasban?

Figyelt kérdés
én ma kezdtem, de valahogy nem tudom elképzelni hogy ne fájjon (a vaginam) jelen esetben, nyilván elsőre nem várhatok sokat, de mivel az agy irányít minden ideget, így lehet befolyással arra is, nem? El kell képzelnem a betegséget , az előtt ellazitani az izmaim, és utána el kell képzelni azt egészségesen.vagy 15 percig. Tapasztalat?

2017. ápr. 5. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A terapeutának biztosan.
2017. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

igen igy működik. egyszer kell csak elképzelni a bajt, hogy mi is a probléma. utána többé nem, utána már csak a kivánt eredményt kell elképzelni.

ugyanakkor nem győzik hangsulyozni, hogy ez nem helyettesiti hanem kiegésziti az orvosi segitséget.

szóval nem árt kivizsgáltatni, hogy nem valami konkrét ok miatt fáj. idegen test gyulladás vagy bármi más.

és ha mégis akkor e kezelés mellett kell elképzelni a kivánt eredményt. ha kiderül hogy olyasmi okozza amihez kezelés nem kell, akkor lehet csak agykontrollal foglalkozzni vele.

2017. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fáj az agyam az ilyen "gyógyításoktól".
2017. jún. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha nincs tapasztalatod a témában, akkor minek írogatsz ide?


Nekem fejfájás elmúlt már agykontrollnak köszönhetően pár perc alatt (nem szokott fájni és nem is szervi oka volt, hanem csak másnaposság :D). Vizualizáltam a fájdalmat egy sziklaként (elképzeltem a színét, méretét, formáját, anyagát, súlyát stb.), majd gondolatban apránként szétbontottam.

2017. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"majd gondolatban apránként szétbontottam"

Értem. Tehát nem a májad, hanem az agyad bontotta le az alkoholt.

2017. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fájdalmat szüntettem meg (ami az agyam okozott), de felőlem levezetheted a teljes kémiai folyamatot, a lényeg nekem az, hogy nálam ilyen módon működött ez a módszer.
2017. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!