Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Édesanyám a testi betegségeken...

Édesanyám a testi betegségeken túl (gerincbetegség, izületi gyulladásos "kór") mentálisan sincs jól, milyen alternatív gyógymód hathatna neki leginkább?

Figyelt kérdés
Talán leginkább a fásultság jellemzi, mert az orvosok nem nagyon tudnak pozitívat mondani állapotáról.Gondoltam segítene az ha mentálisan ki tudna kapcsolni,mert egész nap pörög az agya(talán ez is a baj),és próbáltam a meditációt eröltetni nàla,de nem nagyon ment,hallottam mostanában az "acces bar"-ról is,örülnék ha tudnék itt találni alternatívákat,és előre is köszönöm a válaszolat!
2017. máj. 21. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Stresszoldó gyógynövények? Pl. citromfű.
2017. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnia.Pl a méhpempő remek stresszoldó is, a mentális gondokban a ginkgó is segíthet, a gyulladásokra halolaj és vabbak természetes alapú porcépítők is stb. érdemes minőségieket választani. Jobbulást anyukádnak!
2017. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Min pörög az agya? Megosztja a gondolatait? Miket szokott mondani/gondolni?
2017. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt egy rossz kapcsolata,abba is belebetegedett kivsit,mert nagyon nem akarta tudomasul venni hogy nem erdemes a fickoval egyutt maradni.a munkajaban kemeny fizikai melot kellett vegeznie,aminek kovetkezteben meg regebben gerincservet kapott,es amikor a kapcsolata is zatonyra futott,nem tudta kezelni a 2ot,plusz egy nagyon egos,hiu csaldbol jott,ahol akarva akaratlanul is raragdt az hogy nem mondjuk ki a peoblemakat,amitol belulrol felorolte magat,es a kesobbi izuleti gyulladasos betegseg mar ennek a kovetkezmenye szerintem,es szeretnem ezt a folamatot megallitani.sajnos ebben nem hiszem hogy segitenenek a gyogyteak,gyogyfuvek,szerintem valami nagyobb volomenu dologra van szuksege,ami kiemelne ebbol a "lap"bol ot...de koszonom a hozzaszolasokat!:)
2017. máj. 26. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Hátha itt találsz jó ötleteket:

[link]

Szerintem mindenképp jót tenne neki, ha beszélne arról, ami aggasztja, te pedig biztosan szeretettel meghallgatnád. Esetleg megkérhetnéd kisebb szívességekre, amiket könnyen vagy idővel majd csak meg tud csinálni, és akkor nem csak magával törődne, hanem érezné és élvezné a saját hasznosságát, képességét és még meglevő erejét.

2017. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alternatív "gyógyászat" semmire nem jó. Én inkább egy jó pszichológust keresnék.
2017. jún. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!