Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek a marihuána drog...

Szerintetek a marihuána drog vagy orvosság?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a marihuána fogyasztásról? Szerintetek legálisnak kellene lennie avagy sem?

Én szoktam fogyasztani Marihuánát viszont kis mértékben meg nem heti rendszerességgel és eddig nem vettem észre, hogy bármi rossz hatása lenni, természetesen próbálok nem agyon permetezettet szívni.



2017. júl. 2. 00:22
1 2 3
 11/25 szenes43 ***** válasza:
100%
Drog vagy sem hozzáállás kérdése. Belemerültem az ivásba és mindenki csodálkozott hogy évek óta egy csepp alkohol most nincs a számban. Az évek során egy nagy talicska bagót elszívtam és ámulj-bámulj most egy slukkot sem. A "könnyű drog" is olyan mint a feles. Az első-második után oldottabb leszel....bátrabb stb. Azután majd egy fél üveg kell és ..egyre több. Megtapasztalod a füves cigi felemelő hatását és igényed lesz rá egyre sűrűbben. Most rosszkedved van.... most jutalmazod magad... indok adódik.
2017. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mint az antidepresszáns. Depiseknél orvosság, egészséges egyéneknek pedig drog. A hatása is kb. ugyanaz, sőt az elvonások tünetei is éppúgy mint a tablettáknál. Könnyen lehet az ha például egy füves hiánytünetként depresszióba esik és minden előjel nélkül az életét szegi.
2017. júl. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Természetesen drog, én még nem próbáltam de lehet hogy esetleg kipróbálom,a marihuánának rendkívül sok pozitív hatása van,de a szervezetet leépíti az az "előnye" a többi droghoz képest hogy max lelki függőséget okoz, ezért könnyű leszokni, szerintem az aki valami komoly ok miatt szívja (betegség, idegesség, ÖRÖMFORRÁS) annak a legveszélyesbb mert ez lesz a megoldás de egyben károsít is, szerintem aki mondjuk kipróbálja hogy mégis milyen azzal semmi baj aki rendszeresen szívja de letudja tenni nekem még azzal sincs bajom, egyyik ismerősünk Hollandiában és ahol ugye legális 38 éves 17-éve tolja rendszeresen saját ültetvénye is van, a tünetei: remeg a keze, viszonylag lassú a fefogása, és elvileg már nem fog 8-assal kezdődni életéveinek száma.
2017. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

Hogy mi a véleményem? Igazából, csak a serepet tudom elmesélni az életemben.

A barátnőmnek elvaltak a szülei, befalcolt, abbahagyta, mert volt anyyi esze h nem oli meg magát. Ilyenkor még nem voltunk egyutt hanem valami fadz padija volt az mondta neki h probalja ki, kiprobalta, kozbe dgydzer a buszvegallomason lattam es kinalgatta a pasija fűvel de nem akarta ezert elkezdte lökdösni a lányt. Odarohantam, mert akk mar tetszett a lány stb. Szoltam a g

2017. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A 2 nem zárja ki egymást,és legalizálni kell mer aki ellenzi a fű legalizálását az egy náci fasiszta szäralak!
2017. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 szenes43 ***** válasza:
Aki utoljára hozzászólt az valóban egy úri ember,emelkedett lélek s talán még a 8 általánosról is van papírja és abba sodorja a füvet. Azért ilyen tartalmas a hozzászólása.
2017. szept. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
MÁR TE IS ENGEM BÁNTASZ?! Miért kell mindenkinek megszólnia kritizálnia csak mert nem értünk egyet?! Innen látszik hogy milyen világ van...
2017. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
szenesi Tisztelettel beszélj velem,ha te is ezt várod! Tudod ez oda-vissza megy!
2017. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 szenes43 ***** válasza:
Oké. De tudod te egyáltalán mit jelent hogy náci meg szar alak? Használjátok a jelzőket mindenkire aki nem azt mondja ami nektek tetszik. NÁCI! Ember azt sem tudod mit beszélsz!Tőlem szívhat mindenki azt amihez hozzájut hiszen én is fél évszázadig szívtam a cigit és én lennék az utolsó aki ellene lennék a szívogatásnak. Mindenki a maga sorsának a kovácsa,szokták mondani.
2017. szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A marihuána egy csodaszer,sok mindenre jó. Csak a gyógyszeripar meglobbizta az államnál,hogy legyen tiltólistán ez a növény. Ha lebuksz fűvel életfogytiglant kapsz.
2017. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!