Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek a marihuána drog...

Szerintetek a marihuána drog vagy orvosság?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a marihuána fogyasztásról? Szerintetek legálisnak kellene lennie avagy sem?

Én szoktam fogyasztani Marihuánát viszont kis mértékben meg nem heti rendszerességgel és eddig nem vettem észre, hogy bármi rossz hatása lenni, természetesen próbálok nem agyon permetezettet szívni.



2017. júl. 2. 00:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A marihuána(kender) orvosság is. Sokkal jobb a Xanaxnál,Zyprexánál vagy bármelyik hulladék szårnál.
2017. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A marihuána csodaszer,és a gyógyszeripar miatt illegális
2017. szept. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Csak egyet érteni tudok... amikor az összes szutyok tablettát felírják mindenre az normális és 100% elfogadott, de egy kis természetes zöld miatt sittre vihetnek. De a marihuána gyógyhatását igazoló tanulmányok száma csak nő, ez tagadhatatlan. A móka nem hasonlítható az alkoholhoz. Például egy joint elszívása 80%-al növelheti a halálos autóbaleset veszélyét. Az alkoholnál ez a szám 2200%! A legkisebb kockázattal és elvonással járó drog a fű.
2017. okt. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A marihuána egy csodaszer
2017. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
A valaha is létezett legeslegjobb orvosság. Számos olyan betegséget gyógyít meg, amit gyógyszerek sosem fognak. [link]
2018. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!