Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kisfiam nagyon lúdtalpas van...

Kisfiam nagyon lúdtalpas van valami jó gyógymód?

Figyelt kérdés
Voltunk ortopédián vele de speciàlis cipőn kìvül még műtétet javasolt amit az országban 2helyen végeznek.Mütétet nem szeretnènk de valami termèszetgyogyàsz megoldàsnak jobban örülnénk ha valaki tudna ajànlani annak örülnènk BAZ megye területén vagy a közelben,egyèbkènt 6èves a fiam.

#Termèszetgyogyàsz
2017. aug. 29. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

És a természetgyógyász mégis hogyan varázsolja vissza a gyerekednek a talpát? Kézrátétellel vagy gyógygombával?

Ha ennyire durva a helyzet, hamarabb kellett volna már kezeltetni, és akkor nem lenne szükség műtétre. De mivel már túl későn vittétek el, nincs is rá más megoldás.

2017. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okoska akkor vittük mikor kelett vinni 5éves vizitre,addig nem panaszkodott mi meg nem làttuk olyan vészesnek hisz én is lúdtalpas vagyok,nem vagyok hozzàértő.Biztos direkt rosszat akatam a fiamnak,kötekedő
2017. aug. 29. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Lábtorna és hozzáértő által feltett kineziológiai tapasz segíthet. Nekem mindkét fiam érintett, kb. annyi idősek, mint a tiéd. Nemsokára mi is belekezdünk, én nagyon bízom benne, hogy hatásos lesz.
2017. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítőkész választ, utána érdeklődöm ennek én is,az a baj baz megye messze van a szak klinikáktól, esetleg Debrecen ami még Jó hej felnik.
2017. aug. 30. 00:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy messze van a szakklinika, ha a gyerek.egészsége a tét?
2017. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ebben is van valami persze a gyerek a fontos,mert már voltunk veled nem egyszer messze ha volt valami,van 2 autó szóval ez nem téma csak arra utaltam hogy mifelénk semmi rendes ellátás nincsen.
2017. aug. 30. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik gyerekem a 3-ból durván lúdtalpas volt, (pedig az ajánlott cipőket, ágyat, babakocsit használtuk épp nála)jártunk ortopédiára.. hordtunk speciális cipőket.. de keveset.. nem szerette. Viszont.! amikor csak lehetett mezítlábasokodott, szinte igényelte is ezt.. és most 13 éves, és nem lúdtalpas már! Szóval én ennyi, nyugalom, ez nem a világ vége.. régen nem tekintették akkor problémának..Én a sok mezítlábaskodást ajánlom (de persze nem vagyok orvos..).
2017. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mezítláb járkálás jó ötlet :)
2017. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!