Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan győzzem meg a mamámat...

Hogyan győzzem meg a mamámat arról, hogy több értelme van mágneses terápiával kapcsolatos dolgok iránt érdeklődni, mint vakon megbízni az egészségügyben, és gyógyszereken élni, mert hát "ez a normális ennyi idősen"?

Figyelt kérdés

mert hallottam már pár helyről hogy a mágneses terápiának nagyon jó hatása tud lenni az idősekre,csak drágák a műszerek,de lenne pénze rá,csak nem hisz benne....pedig ha rendszeresen használná,elvileg rövid időn belül érzékelhető a változás...vérnyomási problémák vannak a mamámnál,szédül stb. köszönöm a normális kommenteket előre is!


19/L


2017. szept. 21. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Megnézheted a statisztikákat a szív- és érrendszeri betegségben szenvedők mortalitásáról azokban az országokban, ahol gyógyszerrel kezelik a magas vérnyomást és azokban, ahol nem. A magas vérnyomás bizonyítottan növeli az infarktus és a stroke kockázatát.

Én kipróbáltam a mágneses karkötőt: egyetlen érzékelhető hatása volt, az, hogy minden fémtárgy megrázott, a buszon a kapaszkodót nem mertem megfogni...

2017. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 szenes43 ***** válasza:
100%
Kedves kislány. Sanyi bátyád végigzongorázta '90 es évek óta az alternatív gyógyászat szinte minden zegét-zugát mert érdekelt úgy mint most téged. Jöttek mindenféle napkeleti bölcsek aki előadásait mind végighallgattam. Okosabb nem lettem csak lett bennem egy józan szűrő ami olyan hogy minden dogot meghallgatok és nem élből ledorongolom. Ami hasznosat találok benne rostálás után azt beillesztem az eszközeim sorába. Van némi ismeretségem a mágnesgyógyászat terén is,sőt viszonylag erős mágneseim is vannak mivel szeretem magam megcsinálni a "gyógyító" eszközeimet. Azért tettem idézőjelbe a gyógyító eszközöket mert én csak élhetőbbé tudom tenni esetleg a hozzám forduló mindennapjait és ezt nem a gyógyszer rovására teszem.
2017. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tíz éve használom a mágnes terápiát, 2013 óta intenzíven egy majdnem 400 ezres készülékkel.

Magas vérnyomásom miatt érdekel a mágnes terápia. Nem merem egyértelműen kijelenteni ,

hogy használt. A napokban voltam az orvosnál, visszatértem a gyógyszeres kezeléshez.

Szerintem óvatosabban kell bánni a Mama pénztálcájával. Más betegségeknél tapasztaltam pozitív

hatást : https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__8856106.. (2/2-es válasz)

2017. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!