Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem vagyok normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem vagyok normális, ugye? Nem tudok megbízni a páromban!

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a párommal (26/F), de még mindig nem tudok benne megbízni! Az utóbbi időben nagyon sokat veszekszünk emiatt, a legtöbbször én generálom. Szinte egyáltalán nem ad rá okot, pedig, mindig kedves velem, meglep, figyelmes, szeretget, én vagyok neki az első, mégis szétvet a féltékenység! Ha felköszönti egy lány az idővonalán már attól felrobbanok, minek ír neki? Vagy ketten sétálunk az utcán, szembe jön egy lány, akit ismer, köszön neki, attól is kész vagyok! Előttem volt egy 3 éves kapcsolata, megcsalta a lány, ezért lett vége. Mindig felemlegetem őt, mert úgy érzem, még mindig őt szereti. Amikor nem vagyunk együtt, mindig azt hiszem, róla, más nőkről fantáziál, utánuk megy. Pedig mindenről beszámol, hol van, mit csinál, stb.


Azt hiszem, abból ered ez az egész, hogy az előző párom (2,5 év együtt), megcsalt. Úgy érzem, sosem fogok senkiben sem. Na meg önbizalmam sincs, mindig azt gondolom, nem vagyok elég szép a páromnak, sokkal jobb nőket ismer, néz meg.


Kezeltessem magam? Mindjárt tönkreteszem az egész kapcsolatunkat. (21/L)


2014. okt. 17. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus felkeresése nem árthat. Az alacsony önbizalom elég gyakori oka az ilyen beteges szintű féltékenykedésnek, plusz hab a tortán, hogy már egyszer átvertek, így érthető, hogy bizalmatlan vagy, viszont a legkevésbé sem egészséges, nem normális. Úgy tűnik, egyedül nem tudod ezt leküzdeni, egy olyan pasi mellett, aki a világon semmilyen okot nem ad a féltékenységedre, így tényleg érdemes szakemberhez fordulnod. Nem csak hogy a kapcsolatotok mehet rá, de ha nem sikerül ezen túllendülnöd, soha az életben nem leszel boldog senki mellett.
2014. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"..soha az életben nem leszel boldog senki mellett.." Ettől félek én is, rettegek, hogy van, aki jobb neki, mint én, nem vagyok neki elég jó, átver.

Köszönöm a válaszodat!

2014. okt. 17. 20:17
 3/6 Költőnő? ***** válasza:

Ha így folytatod, ki is fogod provokálni.

Gondolj bele az ő helyzetébe: neked nem ölné meg a lelked, a szerelmed, ha minden nap olyasmiért kellene magyarázkodnia amit nem tett meg, ami igazából a te hulyeséged ?

2014. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tönkreteszed a kapcsolatod! hidd el nem ez a megoldás! Minden ember más 1 kellemetlen csalódás után nem szabad az előző pasid baromsága miatt a mostanit büntetni ez nem vezet semmi jóra bízz benne és magadban, kettőtökben és higgy abban hogy egymáséi vagytok és nem veheti el tőled ő más lány :) remélem tudtam segiteni 20F
2014. okt. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 18. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
mindenképp beszéljetek erről ha szeret megfogja érteni hogy min mendtél keresztül! meg kell tanulnod hogy a párod nem csak a tied és neki is van saját élete és magán élete. próbáld azt ha pl tudod hogy az nap találkozik lány barátjával vagy több napig nem találkoztok akkor küldj neki egy sms-t pl nagyon szereted és csak rá tudsz gondolni.. és ne próbálj másokkal versengeni se. veled van, te vagy a párja, téged szeret!!! ezt tartsd szem előtt!!! Sok sikert kívánok a kapcsolatotokhoz!
2014. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!