Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ismeri valaki a Biopolár...

Ismeri valaki a Biopolár lámpát? Zajjal jár a működése vagy csendes?

Figyelt kérdés
Vettünk egyet és ha bekapcsolom, olyan mint egy halkabb hajszárító. Ez normális? Nekem elég zavaró és nem tudom, hogy egy fénykibocsájtáshoz miért van szükség alapzajra? Ha van valakinek tapasztalata le tudná írni? Vagy érdemes lenne kicserélni mert hibás?
2017. dec. 15. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Bioptron lámpám van, kicsit az is zúg használatkor.
2017. dec. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szenes43 ***** válasza:

Szerintem van benne egy ventilátor amely hűti az égőt és a lámpatestet.Biotron lámpánk van és egésze közel lehet vinni a beteg testrészhez mert csak langyos. A ventilátor halk zümmögését hallod.

Elképzelhető hogy a svájci cég lámpái gondosabban lettek kivitelezve,viszont drágább is volt mikor mi vettük. Talán a licenc lejárta után a gyártó olcsóbb de kevésbé igényes lámpákat hoz forgalomba már néven,más kivitelben.

2017. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!