Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A mellkasi izomhúzódást és a...

A mellkasi izomhúzódást és a csípő fájdalmat hogyan tudom orvosolni? (tovább is van.! )

Figyelt kérdés

szóval focizok és az egyik meccsen sikerült rosszul vetődnöm a labdáért és azt hiszem meghúztam a derekamat. A csípőmnél (bal oldalt) fáj ha nagyobb erőkifejtésre kell használnom (például elrugaszkodás arról a lábról, vagy már a futás is). Ezt hogyan tudnám orvosolni magamnak?

... Továbbá ma sikerült meghúznom a mellkasomat bal oldalon és ahogy fordulok úgy elég erős fájdalmam van mellkasnál, és ahogy a levegőt veszem és telítődik a mellkas üregem úgy az is elég kellemetlen.

Jut eszembe! Két hónappal ezelőtt megint csak volt egy rossz vetődésem egy elég kemény műfüves pályán, A kezemre ráestem és kb. 2 hétig fájt, de tudtam mozgatni. A fájdalom elmúlt de ha azt a kezemet egy erősebb labda elkapására használom akkor a becsapódáskor egy kicsit megfájdul. Sajnos a csapatunkban pont 11 en játszanak így még cserénk sincs, nem hogy cserekapus és így nekem kell védenem minden héten, minden edzésen és meccsen függetlenül attól, h fáj e valamim vagy nem, így aztán a sport baleseteimet nem nagyon tudom ki kezelni... =(


Mit tegyek? Mik azok a dolgok amivel házilag elmulaszthatnám a problémáimat?

16/f


ui: a mellkasi húzódásom volt már és ugyanúgy bal oldalt, magától elmúlt mindig kb. egy hét alatt de most szombaton döntő meccsünk van és valahogyan muszáj kikezelnem. Jah még anniyt hozzáteszek, h bármilyen mozdulatra eléggé fáj...


2010. jún. 9. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos. Nem tudhatod , hogy milyen sérüléseid vannak. Ha nem komolya akkor meg tud ötletet is adni , hogy hogyan enyhítsd a fájdalmat.
2010. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!