Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért hányom ki az éhgyomorra...

Miért hányom ki az éhgyomorra fogyasztott "citrom-fokhagyma" reggeli itókát?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert ez nem alkalmas éhgyomorra fogyasztásra!
2018. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem csodálkozom rajta,hogy kihányod. Ez nagyon erős éhgyomorra! Savas is,csípős is..Legalább egy szelet vajas kenyér kellene előtte. De nekem pl. még így is fájna a gyomrom tőle.

Honnan szedted ezt a "tuti" receptet?

2018. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Na vajon miért? Mert ez egy orbotális baromság amit csinálsz a szarvezeted pedig érzi, hogy árt neki.
2018. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%
Ismerek egy srácot akinek ez bejött, de én tuti nem próbálnám. Mint ahogy a pelda mutatja a szervezeted nem bírja. Hagyd el ezeket és fordulj személyi edzőhöz. Kerüld a cukrot, kenyeret, de fullra es menni fog a sulyod lefele. Lattam az adipex es tarsai hatasat is. Jo csak veszelyes es sokan hamisitjak. Nehez eredetit szerezni es ha nem dietazol mellette visszajon. A testepitok hasznalnak egy spiropent nevu szert ami horgotagito lenne de megemeli a testhot es edzes kozben olvad a zsir. Ezek mind veszelyes gyogyszerek es nem ajanlom oket, de meg mindig jobb egy kura minthogy tonkretedd a gyomrod. Bar nyilvan a legjobb a mozgas egeszseges eletmod lenne. De azt senki nem szereti.
2018. júl. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a fönti baromságot azonnal felejtsd el, meg a mindenféle szereket! Egyszerű, étrend változtatást+mozgás, hús, zöldség, víz. Ennyi, ja és nem kell éhen halni, nagyjából 3 óránként be kell iktatni egy étkezést, neten (pl shopbuilder) vannak jó (értsd ez alatt szakszerű) étrendek, nem ilyen cosmopolitanos meg gyakorikérdéses fasságok.
2018. júl. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 De La Cruse ***** válasza:
Epés vagy!
2018. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Kiírás óta majdnem eltelt 4 év...


2 -es válaszba ott van, amire tippelek.

" a szervezeted pedig érzi, hogy árt neki."

Igazad van.

Ez a fokhagymás-citromos itókát izületi, és cukor probléma féken tartására, találtam.


Étrend módosítást beiktatni, álltalában nem megy egyik napról a másikra.

Egy ilyen lötty, hamarabb megvan.

És, akkor át lehet térni folyamatosan másik étrendre.

Kipróbálnám ezt. Annyi különbséggel, hogy 1 pohár vízzel, és utána enni.


Márpedig ha pl a kezdődő cukor betegség, izületi nyavalyák, és a magas vérnyomást is kicsit rendbe tartja, inkább ez a baromság fogyasztását választanám.

Mint 3 féle gyógyszer. És rosszabbul vagyok, mint előtte..

2022. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

A kérdező azért sokmindent kihagyott a válaszolók pedig elfogadták hogy nem tudják. Pl hányszor próbálta, mióta fogyasztja, mindig kihányja, vagy 5-ből 1-szer történt, milyen arányban rak bele, mennyit iszik, van-e volt-e hasonlókra allegiája előtte stb.

Nyilván alapból azért nem kellene kihányni tehát valami lehet a háttérben.

Egyébként a citromos vizet nagyon sokan isznak magában étkezések között vagy reggeli előtt. Én mondjuk tudok almaecetes vizet is nekem finom és könnyebb az emésztés. Szóval gyomor specifikus is a dolog.

2022. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert az ilyen itóka citromlé (víz nélkül) rengeteg fokhagymával, ami egész más katerória. (Söt sok esetben az egész pálinkába van keverve)

Az meg jogos, hogy ilyen tömény savas, erös valami ellen a gyomor tiltakozik.

2022. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!