Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallott már valaki a NaturPrim...

Kmargit23 kérdése:

Hallott már valaki a NaturPrime termékekről?

Figyelt kérdés

#alternatív gyógyítás #NaturPrime #StopPain Spray #Herbalmix #gyógynövényes termékek #natur termékek #vérkeringés optimalizáló
2019. ápr. 12. 15:17
1 2
 11/20 sarkozyne válasza:
12%

Sziasztok!

Engem telefonon hívtak fel. Az erős ízületi fájdalmamról beszélgettünk. Erre javasoltak egy Dolixir nevű gyógynövényes sprayt. Sokszor vásároltam már interneten és telefonos megkeresés alapján is hasonló termékeket. De igazi hatást nem éreztem egyiktől sem. Két dolog volt nagyon szimpatikus. És igazából ezek miatt döntöttem a vásárlás mellett. Az egyik, hogy nagyon felkészült és szimpatikus volt a tanácsadó aki hívott. A másik pedig, hogy biztosítanak egy minta terméket amit kipróbálhatok a megvásárolt termék mellé ajándékba. Igaz ki kellett fizetnem az egész csomagot, de először a mintát kezdtem el használni. Azt mondták, ha a minta nem válik be, akkor nyugodtan vissza tudom küldeni az eredeti terméket. És vissza küldik nekem a teljes kifizetett összeget. Kipróbáltam a mintát és a második nap már sokkal könyebb volt a mozgás és minimális volt a fájdalmam is. Azóta használom a terméket és rendszeresen rendelek. Szerintem érdemes kipróbálni.

2020. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
41%
Nyaki gerinc sérv fájdalomra is használ?
2020. dec. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
76%

Kamu az egész :D 2019-ben adtak le utoljára pénzügyi beszámolót, a jegyzett tőke a törvényi minimum, csalás gyanús.

Munkával kerestek meg az alábbi szöveggel. Ne dőljetek be!


Üdvözlöm!


Küldeném a munkával kapcsolatos részeteket, ha szimpatikus akkor a héten már lehet is jönni állásinterjúra.


NaturPrime Hungary Kft vagyunk egy budapesti székhelyű magyar cég. Elsősorban egészségmegőrző termékek telefonos és online értékesítésével foglalkozunk termékeink között vannak vitaminok táplálékkiegészítők és természetes hatóanyagokat és gyógynövény kivonatokat tartalmazó ún. gyógypermetek.Termékeinkről itt lehet tájékozódni: [link]

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ügyfeleink véleményeiről itt tájékozódhat:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyita..


Elsősorban a gyógypermeteink (gyógynövényes spray-k) értékesítésére koncentrálunk. Ezekről fontos tudni, hogy mindegyik külön egészségügyi problémára lett fejlesztve. Tehát nem egy van, amit mindenre használunk, hanem van külön pl. fájdalomcsillapító, visszér spray, keringésjavító, bőrregeneráló, nyirokrendszer kondicionáló.


Maga a munka egy számítógépes rendszerrel otthonról végezhető telefonos munka. Egy hetes fizetett betanulásra kell csak bejárni a 1142 Budapest, Ungvár utca 64-66. alatt lévő irodaházunkba, ezalatt kel elérni az elvárt szintet és onnantól lehet otthonról végezni a munkát.Úgy kell elképzelni, hogy a számítógépre le kell tölteni egy egyszerű call center szoftvert. Azután ebbe a szoftverbe, egy felhasználónévvel és egy jelszóval be tud lépni, amit mi szoktunk generálni a vezetéknévből és a keresztnévből. Majd miután elindul a rendszer automatikusan elkezdi Önnek tárcsázni a hívásokat. Amikor a hívott fél felveszi a telefont, akkor már látható a monitoron, hogy mit kell mondani az ügyfélnek. Tehát igazából egy felolvasás az egész. Minden egyes kérdés illetve mondat, amit kérdezni illetve mondani kell az ügyfélnek olvasható a rendszerben.


Elmondom gyorsan a szöveget, hogy kapjon egy képet magáról a feladatról. Először kedvesen bemutatkozunk, majd kiemeljük, hogy nem szeretnék eladni semmit, illetve nem szeretném meghívni sehova csak arra szeretném kérni, hogy segítse a munkámat 2 percben, azzal, hogy válaszol néhány kérdésemre. Az első kérdésem az lenne, hogy szokott-e természetes megoldásokat használni különböző egészségügyi problémákra. Gondolok itt pl. gyógyteákra, vitaminokra, táplálékkiegészítőkre, vagy krémekre kenőcsökre. Itt az ügyfél azt mondja hogy igen, szokott természetes megoldást használni. Akkor megkérdezzük tőle, hogy mi az az egészségügyi problémája, amire használni szokta ezeket a megoldásokat.

Majd ezután a rendszerben megjelenik egy lista. Ahol felsoroljuk azokat az általános egészségi problémákat, amik leginkább az idősebb korúakat érinti. Itt a listából egyszerűen ki kell választani és be kell jelölni azt az egészségügyi problémát, amit az ügyfél megad. Ha az ügyfél olyan jellegű problémát ad meg, ami nem jár fájdalommal. Pl. magasvérnyomás, szívritmuszavar, pikkelysömör, stb, akkor egyszerűen csak az a feladat, hogy ki kell választani a listából, be kell jelölni az adott problémát, majd utána meg kell köszönni a segítségét és kedvesen el kell köszönni.


Abban az esetben, ha az ügyfél olyan jellegű egészségügyi problémát ad meg, ami fájdalommal jár, akkor fel kell neki ajánlani egy ingyenes kipróbálás lehetőséget, a fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő Dolixir nevű gyógypermetünkből. Erre a feladatra is a rendszerben konkrét szöveg található. Tehát pontosan le van írva, hogy kell az ügyfélnek ajánlani ezt az ingyenes kipróbálás lehetőséget. De a lényeg az, hogy egy 30 ml-es próba adagot küldünk az ügyfélnek Dolixirből.Fontos, hogy ezt a próba adagot, a GLS futár céggel szállítjuk ki. Tehát nem postán postai levéllel, vagy postán maradó csomagként küldjük, hanem az ügyfél kezébe adjuk át a terméket és ezt csak futárszolgálattal tudjuk megoldani. Mivel számunkra fontos a minőség, ezért a próba adagot is, GLS futár céggel szállítjuk ki.


Ennek van egy futár díja, ami 1750 Ft. Ezt a díjat felkerekítettük 2000 Ft-ra, és így belefér még a termék csomagolás díja is. Ennek a 30 ml-es kiszerelésnek a piaci ára, jelenleg 7000 Ft. A futárszolgálattal és a csomagolási díjjal együtt 9000 Ft lenne. Ez biztosítjuk 2000 Ft-ért, és a termék így díjmentesen ajándékként tudjuk biztosítani. A termék beszerzési árát sem kérjük el, mert nyilvánvalóan ez nem férne bele a 2000 Ft-os díjba.


A munka elsődleges célja, hogy ebből a termék mintából, lehetőség szerint a legtöbbet küldjük ki. Tehát elsősorban olyan munkatársakat szeretnénk alkalmazni, akik ezt a munkát, hatékonyan el tudják végezni. A minimum elvárás két óránként három ilyen termék minta felvétele. Tehát egy 4 órás munkaidő alatt minimum 6, 6 órás munkaidő alatt minimum kilenc, és egy 8 órás munkaidő alatt minimum 12 minta felvétele lenne az elvárás. A fizetés fix nettó 1000 Ft/óra.


A munkát kezdeni azonnal lehet. A következő lépés az lenne, hogy egy 4 órás teszt időszakon lehetne részt venni, ahol meg lehet ismerkedni a rendszerrel működés közben, fel lehet mérni, hogy mennyire nehéz vagy könnyű a munka. Ha ez a 4 órás teszt időszak alatt legalább négy termék mintát sikerül felvenni, akkor automatikusan felvételt nyer. Abban az esetben, ha 4 órás teszt időszak alatt nem sikerül legalább négy mintát felvenni, de egyébként szeretné végezni a munkát, akkor abban tudunk segíteni, hogy vissza hallgatjuk a hívásokat és a hibák alapján kialakítunk egy személyre szabott oktatást.


Sokszor elég néhány mondatot kijavítani ahhoz, hogy valaki a szükséges eredményt elérje. A munka bejelentett munkaviszony. A fizetést, illetve a ledolgozott óraszámokat, rendszerben töltött idő alapján számoljuk ki. A szoftverrel másodpercre pontosan kiszámolható a munkában töltött idő. Így tökéletesen pontosan megoldható a távmunkában való foglalkoztatás is.



Amennyiben továbbra is érdekli a lehetőségünk, kérek egy IGEN-t telefonszámmal és keresni fogom állástájékoztató időpontja miatt! Szép napot!

2021. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

Ebben a kérdésben szinte az összes válasz hasonló kaptafara készült, nézzétek meg jobban. 😂 Tóthgyulane meg kovácsné meg stb. Plusz a stílus is egy embertol való.


Gondolom az értékesítő néha beír, hogy fenntartsa a látszatot. Kamu termék.

2022. febr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
44%

Bárki aki kételkedik, ne tegye.

Nekem évek óta fáj a hátam, kopás, ferdülés és sérv is van. Reumatológusok, ortopéd szakorvos, háziorvos, sőt medicover kórházat is megjártam. Kaptam 6 különböző gyógyszert, mert egyik sem használt(roticox, brexin, aflamin, benfogamma, brufen,apranax 550mg, meg valami izomlazítót is. Cataflam dolo szokott enyhíteni 4 ór@ra.

Ma jött meg a dolixir és az anesta 30 milis próbatermék, hát el vagyok tőle ájulva. 4szer fújtam be ma ezekkel és tök jó.

Mivel én is hitetlen vagyok, gondolom nem ezek fognak meggyógyítani, de amíg megerősödik a hátam és gyógytornázgatok(ami ugye a végleges megoldás), addig is könnyebb. Hengert is használok, gyógymasszőznél is voltam (az annyi volt mint halottnak a csók).

Én már rengeteget költöttem gyógyszerekre, ezzel nem veszítek most. Sőt egyik doki a cartinormot javasolta (12 ezer) és semmit nem segített. Gondolhatjátok, milyen szép élet ez, hogy se ülni se állni nem tudok sokáig mert fáj a hátam. Egyik doki azt mondta, lehet hogy autoimmun betegség (bechterew kór).

Nekem ez most elmulasztotta a fájdalom 80%át így első nap, úgyhogy igen, használni fogom mindenképp.

2022. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Györgyi123 válasza:
14%

Mielőtt valaki elássa a céget, az maga biztos nem beteg.Nagyon jó a termék..most használjuk. A fájdalom nem 10 es skálán mozog, hanem van az 20 is.

És még így is csökken valamennyire a fájdalom..ami nem semmi.

Nyugodtan ajánlom mindenkinek.

2023. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Tani Jóska válasza:

Elképesztő, hogy mennyi kamu hozzászólás van.

Nagyon teper a cég, hogy fennmaradjon...

Én vásároltam tőlük a dolixirt és az anesta-t is. Jó az illata, erősen hűsít és egyben melegít, de semmi több. Nem segített az ízületi és izomfájdalmaimban... az eredeti tanúsítványait nem lehet megtalálni a neten... Ennyi erővel és kevesebb pénzért lehet venni thai olajat, vagy vietnámi balzsamot. Ugyanez a hatása van (vérbőséget okoz) régóta létezik, ergo hatásos.

2023. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Uh, de jó, hogy elolvastam a hozzászólásokat! Eleve gyanús volt a sok hasonló dícséret, de szerencsére érkeztek valódi hozzászólások is. Ezek után biztos vagyok benne, hogy kamu az egész, egy jól felépített pénzlehúzás különösen az idősebb korosztályt megcélozva. Gusztustalan ez az egész😥
2023. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én ma kaptam meg remélem használni fog !
2023. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Vettem /sajnos / dolixirt meg Anestát is azon kivűl, hogy hűsít semmi de semmi hatása nincs kamu az egész . Ráadásul erőszakosak hivogatják az embert és hülyeségeket beszélnek, hogy használjam 3 hónapig mert a csontocskák akkor nőnek vissza .Atya isten az ember röhögő görgcsöt kap ennyi baromságtól. Nem ajánlom senkinek!!
2023. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!