Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fogciszta, góc van felül az...

Fogciszta, góc van felül az elülső fogamban ( porcelán van ráépítve) kb 1 hónapja . Sajnos nem vagyok otthon 2 hét múlva kezdik el kezelni. Nem mozdulhat el vagy bármi ilyesmi?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
de elmozdulhat vagy bármi ilyesmi
2019. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fogadban van még is hova menne? És az biztos hogy mikor kiderült azóta nem szívódott fel? Azért egy hónapja tudod nem? Plusz még ott az a két hét. Én kérnék még egy röntgent ha haza jöttem ne piszkálják feleslegesen. Csak mert nekem is volt cisztám egy fogamban azt mondta a fogorvosom ne pánikoljak ez el fog múlni. Így is lett.
2019. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lina93 válasza:

Én jelenleg ugyanezzel a problémával küzdök, igaz, még csak lassan 2 hete.

Elég fájdalmas. Nekem viszont azt mondta a dokim,hogy nem szívódhat fel... Így megnyugtató olvasni, hogy mégis van remény arra, hogy műtét talán nem szükséges.

Nekem állítólag 2 is van, jelenleg antibiotikum kúrán vagyok.

Enyém pár nap alatt alakult ki mind a 2.

Ha elmozdulni nem is fog, terjedhet és lehetnek szövődményei.

Nem tudom aktuális e még, vagy azóta már rendbe jöttél te is, de ha olvasod ezt, kíváncsi lennék a fejleményekre.

2019. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvégeztek a műtétet gyokercsucs rezekciot 2 napja,hát köszi nem kívánok senkinek... bedagadt arc feszül és fáj a varrat..folyamat jegelem
2019. aug. 24. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!