Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon szeretnék műkörmöt...

Blaablabla kérdése:

Otthon szeretnék műkörmöt építeni. Mi kell hozzá pontosan?

Figyelt kérdés
Volt már műköröm de nem fér bele hogy havi 4500Ft-ot fizessek érte szoval otthon szeretném elkészíteni magamnak. Nekem eddig csak porcelán volt viszont úgy hallottam hogy azt nehezebb elkészíteni, ez igaz? Ti porcelánt vagy zselét ajánlotok? Illetve leírná valaki pontosan hogy mi kéne hozzá? Ha lehet nem vennék így először csiszoló gépet. Köszönöm a válaszokat.

2019. febr. 10. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Először is bizonyítvány, hogy értesz hozzá és elvégezted az iskolát. Minden más esetben kontár munka, gombás lehetsz, stb. Inkább géllakkozz.
2019. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem rosszból, de ha magadnak vennéd meg a dolgokat, sokkal drágábban jönnél ki. Egy 15 ml építő zselé is ott van kb 3000 ft. Plusz még ha csak géllakot is veszel üvegenként 2000 ft minimum. Nem beszelve a fertőtlenítőkről, reszelőkről, előkészítő folyadékokról. Ez rengeteg pénz. Plusz az eltávolítás sem leányálom gép nélkül. Ráadasul nem hiába egy szakma, ha nem készítéd jól magadnak elő, könnyen alga és akar gomba is lehet a vége. Szerintem Gondolod át.
2019. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha azt irod, hogy nem fér bele a havi 4500ft, akkor inkabb ne akarj mukormot! Igaza van az elottem valaszoloknak, sok penz otthonra is beszerezni a dolgokat! Akkor inkabb gellak vagy lakkozzad ki te magadnak sima lakkal
2019. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Perfect nails Lack n go jó alternatíva, se nem géllakk, se nem körömlakk. Nekem mikor használtam 1 hetet simán kibírt.Előkészítő ugyan kell ehhez is meg lámpa is, ami szintén nem a legolcsóbb dolog, a lakkok is elég drágák, de el se éri azt amibe a műkörmös cucc kerül.

Ráadásul elég nagy felelőtlenség minden tudás nélkül belefogni. A tanfolyam minimum 200ezer és szerintem a kezdő szett is megközelíti ezt az összeget.

2019. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Uristen emberek..... kicsit gondoljatok már bele, ha megveszem a készletet, lakkokat stb. ami sokkal tovább elég (több korom készíthető belőle) mint havi 1x 5000Ft. Nem véletlenül akarok műkörmöt. Gyenge szar kormom van főleg most hogy le lett szedve a műköröm. Nem akarom lakkozgatni 3-4 naponta de meg hetente sem. A pénz nem gond nem azért írtam azt hogy nem fér bele. Sokan csináljak otthon nem lehet túl nehéz. Eddig meg egyik komment se volt használható
2019. febr. 11. 21:44
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Sajnálom, ha nem kaptál használható valaszt, pedig mindenkinek igaza van aki ellenzi az otthoni műkörmözést. Sokszor még a tanfolyamott végzett kezdők és nem kezdők is olyan műremekeket alkotnak, hogy nem tudja, hogy sírjon vagy nevessen az ember. Nem véletlenül tanítják a dolgot, akármennyire is egyszerűnek tűnik, egyáltalán nem mindegy mit hogyan csinálsz.

Ha annyira nem számít a pénz akkor inkább menj el SZAKEMBERhez, jobban megéri, mint több 10-100ezret beleölni olyaba ami egyáltalán nem biztos.(persze lehet 500 ftos aliexpresszes zselével is dolgozni, utána meg fizetni a bőrgyógyászt)

Megértem, hogy te ezt otthon szeretnéd, de azért a válasz stílusán kicsit lehetne változtatni, nem hiszem, hogy bárki is lekezelő lett volna veled ellentétben.

2019. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Jóvan akkor jó műkörömépítgetést kívánok neked otthonra😀
2019. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Idióta vagy kérdező, képtelen vagy belátni, hogy igazunk van! Örülök is, hogy nem kaptál SZÁMODRA hasznos választ.
2019. febr. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Figyeld meg, a körmöskédnél mik vannak. Na pont azok kellenek neked is. Meg némi kézügyesség. Hogy a jobb kezeden a ballal meg tud csinálni. Vagy azt majd a kecskelőcsű Pistike barátod rakja fel?
2019. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem érzed magad szánalmasnak? Ütik egymast a mondataid. Úgy kezded, hogy nem fér bele, havi 4000 ft, aztán mindjart a válaszodban az szerepel, hogy nem gond a pénz? :) érdekes. De tudod mit, nekünk teljesen mindegy mit művelsz magaddal meg a körmeiddel, rajta!! :)
2019. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!