Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú: miért szűnt meg...

Állásinterjú: miért szűnt meg a munkaviszonya kérdésre mi a jó válasz, ha munkáltatói oldalról van fekete pont a történetben, és elmondva a korábbi munkaadóimat sározom be?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Megszűnt a munkaköröd, pl. az én ex helyemen simán eladták a lokációimat. Semmi közöm nem volt az egészhez.

Leépítés volt, és téged választottak, mert neked nem volt egyedül gyereked, vagy te voltál ott a legfiatalabb, bármi ilyesmi.

2015. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

LÉgy kreatív, azaz hazudj, mint a vízfolyás! Azt nem írod, hogyan szűnt meg a munkaviszonyod. Kirúgtak, vagy közös megegyezés? De akárhogy is, bármit kitalálhatsz.

- Nem éreztél már elég kihívást.

- Nagyobb felelősséget, fizetést szeretnél.

- Sokat kellett utazni.

- Gyenge volt a belső tvábbképzési rendszer.

2015. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudni kéne kb., hogy mi történt ahhoz, hogy mit hazudj.

ha kirúgtak -> leépítés volt

ha nem fizettek ki rendesen -> nem volt elég kihívás és/vagy változatos a munkakör stb.

2015. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Elhiszed hogy a HRes kislányt pont nemérdekli?


Talán mond el az igazat tőmondatban...

2015. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont, hogy érdekli, és jogos a kérdés, mert nagyon nem mindegy, hogy hogyan tálalod. Mert miért megy el az ember:


-nem hagyták fejlődni (ha itt sem lesz fejlődési lehetőség, fel sem vesznek, mondván, hogy túl karrierista vagy. Mondjuk, ez lehet, hogy neked sem baj, ha kiderül az interjún)

-bunkó a főnök, vagy a kollégák: ha ezt mondod, összeférhetetlennek, antiszociálisnak tűnsz majd, tehát ezt semmiképp sem lehet mondani, pedig nyilván mindenki tud olyan esetről, amikor a főnök miatt nagy a fluktuáció


-kevés a fizetés (na, ez pénzéhes, nem vesszük fel, itt sem fizetünk többet, úgysem fog neki tetszeni, stb).

Én simán azt mondanám, hogy sokat kellett utazni, ezért nem bírtam tovább, vagy leépítéskor rám esett a választás, mert még nekem nem kellett végkielégítést fizetni.

2015. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek kb olyan érvek voltak, mintha azt mondanád, megszűnt a cég -> és te tetted tönkre...
2015. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!