Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azt álmodtam hogy wcztem, és...

Azt álmodtam hogy wcztem, és sajnos tényleg wcztem. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: NEM troll kérdés!


Délután 5-kor elaludtam az ágyon és álmodtam.. aztán ébredés előtt azt álmodtam hogy wczek (sajnos nem a kis része), és kb fél órája arra ébredtem hogy tényleg ez történt.


Más is járt már így? Sajnos nem mindig alszom egyedül, szóval félek hogy ez újra be fog következni.


Nagyon félek, inkább segítsetek!



2019. júl. 31. 22:00
 1/5 anonim válasza:
89%
Én is jártam hasonlóan. Álmomban megdugtam egy bitang jó csajt, reggel meg arra keltem, hogy tiszta ragacsos sperma volt a gatyám.
2019. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne feledd: ha álmodban wc-t látsz SOHA ne használd!!

CSAPDA!!

2019. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg jó ha nem görcsölsz rá a témára, elengeded, feldolgozod valahogy, mert ha egy görcs marad benned emiatt, és lemondod az együttalvásokat arra rámehet nem csak ez hanem a következő kapcsolat is. Viszont ha pár különalvást kibír a kapcsolat akkor jobb ha így teszel(külön alszotok), kipróbálod h történik-e valami és ha nem akkor megnyugodhatsz. Ha meg igen akkor irány a pszichológus.
2019. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon mélyen aludtál, nem ébredtél fel időben az ingerre. Mindenkivel megeshet, kellemetlen, de nem abnormális dolog, elvégre nem tökéletes a szervezetünk.
2019. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem rendszeresen fordul elő, akkor szerintem nincs semmi baj. Néha megesik. Én egyszer a "kis részével" voltam hasonlóan. ;)
2019. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!