Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet leukémia? Többi lennt!

Ez lehet leukémia? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Szóval az a lenyeg hogy mostanaban ebben a 2hónapban elkezdtem konkrétan mindenre allergiás lenni tehát soksok kajára ,fémre és ha kicsit erősebben hozzáérek a bőrömhöz arra is . Voltunk bőrklinikan ahol vettek vért de azt elvileg csak allergia miatt tesztelik . Apum biológus így megkérdeztem hogy miert van allergiás reakció és ő aztmondta hogy azért mivel a fehérvérsejtek nemtudnak elmenni valami miatt védekezni és ez igaz mert olvastam is ,csak az a kérdés hogy mi miatt nemtudnak ? Halottam hogy a leukémia összefügg ezekkel és van pár tünetem de anyum szerint felesleges elmenni megegyszer . A tüneteim :

Éjjel erős izzadás

csontfájdalom ( mostanában a sípcsontom fáj es az alkarom csontja de anyum szerint azert mert mozgok ?? wtf )

Fáradtság mostanában eléggé jellemző rám

fogínyvérzés sem volt jellemző rám de viszont mostanában többször is jelentkezett

néhány helyen apró foltban véraláfutások

Nagyon megvagyok rémülve és félek de anyum nem akar orvoshoz vinni , az allergia vérvizsgálat eredményét augusztus legvégén kapjuk meg és abból sem biztos hogy kiderül ha baj van . Nagyon megköszönném ha válaszolnátok !!! Egyépként fiatal vagyok még ,8.os .



2019. aug. 1. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a haziorvosodhoz. Egyuttesen lehetnek a leukemia tunetei, de korodat tekintve mindegyik tunetre lehet magyarazat. Eros izzadas es faradtsag lehet a hormonvaltozasok miatt. Csontfajdalom a novekedes miatt is, vagy megeroltetted. A foginyverzes mogott rengeteg minden allhat, nem kell rogton a legrosszabbra gondolni. Nehany helyen apro veralafutas... A leukemiasoknak nagy, tenyernyi veralafutasaik vannak. Erdemes lenne elmenni endokrinologushoz is, nem e pajzsmirigy gond, valami autoimmun gyulladas okozza ezt. Mandulad meg van meg?
2019. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát anyum nem akar sehova sem elmenni , igen mandulám van még .
2019. aug. 1. 09:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A vérvételnél a fehérvérsejteket is nézik, ez az allergia miatti vérvétel része. A többi tüneted tényleg magyarázharó mással.
2019. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
El sem olvastam a kiegeszitest, csak gyorsan kerestem egy szamot, hatha felirtad, mennyi idos vagy... Szoval az osztalyodbol gyanitom, hogy 14-15 eves vagy... A te korodbeliek MANAPSAG sok dolgot kiprobalnak ugyebar (11 eves lanyok szexelnek, 13 eves fiuk alkoholistak)... az orvoshoz valo menetel miert nincs a repertoarban?
2019. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedul is elmehetsz dokihoz.
2019. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ,egyépként lány vagyok és nemszokott erős lenni a menstruációm de 2 hete volt és az eléggé erősvolt .
2019. aug. 1. 12:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kéne egy vérvétel, nem allergia miatt. Vérszegenység is magyarázná sok tünetedet. Az nem rák és vaspótlással könnyen kezelhető. Egy leukémánál vannak eltéresek amik látszanának. A haziorvos siman ad beutalót

Elmész és lehet már masnapra meg van az eredmeny és nem kell tovabb aggódni

2019. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosodhoz egyedül is el tudsz menni egy labor beutalóért. Vérvétel kell mindenképpen!
2019. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan régi a kérdés, de kiderult, mi okozta a tüneteidet?

2022. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mizu?
2022. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!