Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet szklerózis mutiplex?...

Ez lehet szklerózis mutiplex? 2 napja tartó féloldali fejfájás mitől? Időnként bele is nyilall, plusz rángatózik a szemhéjam szinte egész nap.

Figyelt kérdés
A szemhéjrángás csak pici, nem látszik kívülről. De zavaró. Az már 1 éve tart, de most még rosszabb lett. Le is ejtek dolgokat mostanában. És a bal lábfejemben van valami fura rezgő érzés időnként. (37)
2019. aug. 1. 10:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát fura, hogy nálatok minden egyes orvos ilyen. Én ugyanabban a rendelőben is tudnák menni másik kettőhöz is. És ha nagyon gáz lenne, akkor másik rendelőbe is elmennék.

Lehet, hogy a trauma miatt kéne neked szakember, pszichológus, és akkor a többi problémád is elmúlna.

2019. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem szoktam mindenre gyógyszereket bekapkodni, hogy szétcsapjam a gyomromat meg a májamat. Egyébként sem gyógyítja meg csak elfedi a tünetet. De látom neked mindenre a gyógyszer az instant megoldás. Legyen az trauma, gyász, vagy fejfájás. :/

Voltam tb pszichológusnál. Ott nem tudtak segíteni. Most kerestem egy magánt de csak ritkan tudok menni mert drága. De nem is látom, hogy lenne nagyon értelme. Csak rosszabbul érzem magam ha kijövök tőle. Nem jó beszélni arról ami történt. Nagyon értelme sincs.

2019. aug. 1. 14:35
 13/21 A kérdező kommentje:
Amúgy nem beszélek senkinek már a történtekről mert eltűnne mindenki a környezetemből ha ezt tenném. Egy két embernek megpróbáltam elmondani az elején de a 3. mondat után ugyan az volt a válasz....." légyszi ne, nem bírom tovább hallgatni".
2019. aug. 1. 14:40
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne agresszívkodj, nem azért vagyok itt, hogy leszólj, hanem hogy veled együtt gondolkozzak és ötleteket adjak.

Ne is általánosíts, én nem mondtam, hogy mindenre gyógyszert kell szedni, de a fejfájásra, ami nem betegség, csak egy jelenség, igen. Nem kell két napig szenvedni, anélkül is van bajod. Egy-egy fejfájásra bekapott gyógyszertől semmi baja nem lesz se a gyomrodnak, se a májadnak!

Az, hogy a pszichológus után kijönni még rosszabb, mint bemenni, arra utal, hogy hat a terápia, hogy szükség van rá. Senki nem mondta, hogy a pszichológus sétagalopp. De ha kimondod, elmeséled, attól már te fogsz uralkodni a történteken, szembe tudsz nézni vele. Még a sámáni korban volt, hogy bizonyos állatokat nem hívták a nevükön, csak körülírással (farkas, medve), mert féltek tőlük. Ha az ismerősök nem bírják hallgatni, pont a pszichológus való arra, hogy ő bírja. Valami erőszak volt? Vannak áldozatsegítő szervezetek. Lehet, hogy csoportot is találnál, lakóhely-függően, még olcsóbb is.

2019. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Már el js felejtettem ezeket a sámáni dolgokat. Milyen igazuk volt. Teljesen megértem. :) amennyibe kerül hallgathatja is :D Klasszikus értelemben nem erőszak volt. De megélve az is.

Életveszélyes, félrekezelt, hosszan tartó betegség rettenetes fájdalommal, félelemmel, kínzással, megaláztatással, elrontott kezelésekkel/ műtéttel és kiszolgáltatottságal. Azóta vilagító állatkákat kellett akasztanom a hálóba, hogy ha felébredek éjjel tudjam, hogy otthon vagyok nem kórházban. Bármi bajom van a legrosszabbra gondolok. Lásd szkleozis multiplex. :(

2019. aug. 1. 19:47
 16/21 A kérdező kommentje:
Már annyi méreggel megtömtek, hogy nem veszek be semmit amit nem muszáj. Elmúlt asszem amúgy a fejfájás. Legalábbis most nem fáj.
2019. aug. 1. 19:50
 17/21 A kérdező kommentje:
Az SM-re visszatérve pisilni is furán tudok. Nem mindig jön rögtön, és folyamatosan. Ez is a kórház és a katéter óta van. Egy ideig idegen helyen nem is tudtam egyáltlán.
2019. aug. 1. 20:04
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jöttél ki a kórházból? Férfi vagy vagy nő? Kivel élsz?
2019. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%
Te vagy a július 5-i szorongásos kérdező?
2019. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem még szorongással kapcsolatban. Életrajzot nem írok ki ide. :)
2019. aug. 2. 07:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!