Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg szeretnem merni a vercukor...

Meg szeretnem merni a vercukorszintem neztem azebay en teszt csikokat ha arra nyomok nincs diabeteszem dragabb mint a diabeteszes van valami kulonbseg?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Máris hipózol, vagy mi ez az értelmetlen kérdés?
2019. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mer ? :D
2019. aug. 2. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Huu, vagy öt perc olvasás után csak sikerült felfognom. Vesszők és írásjelek használata jól jönne.

Ilyenről még sosem hallottam, hogy kétfajta tesztcsík lenne. Le merném fogadni, hogy nincs is. Nem az lehet, hogy az egyikhez van készülék is a tesztcsíkok mellé?

2019. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kétfajta, hanem többfajta tesztcsík van. A tesztcsíkokat a vércukormérőkhöz készítik. Így ahányféle vércukormérő van, legalább annyiféle tesztcsík is van. Elmész egy gyógyszertárba, és ott 4-600 Ft ért szakszerűen megmérik a cukrodat. Éhgyomorra menjél.
2019. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!