Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » MRI vizsgálat értelmezésében...

Tomszi 21 kérdése:

MRI vizsgálat értelmezésében segíteni?

Figyelt kérdés

Nézegettem a Googlét, de sokmindent adott be és pontosan nem tudtam eldőnteni, hogy melyik a helyes.

17 éve Epilepsziás vagyok (rohammentes) 3 évvel ezelőtti MRI vizsgálat során egy Jób oldali 2mm-es Fehér agyálományi károsodást találtak, de a most készült MRI vizsgálat során ez a károsodás eltűnt és most a Bal oldalon találtak egy SOLITER T2 GÓC BAL OLDALON.

Lelet :Bal oldalon magasan frontálisan juxtacorticalisan egy apró kB. 4mm-es T2 és Flair szekvenciákon jelintenzív góc ábrázolódik. Egyebekben az agyálományban kóros jelintenzítás eltérés nincs.


2019. aug. 5. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor mész orvoshoz? Ő fogja neked ezt megmondani.
2019. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2-hét múlva megyek. Csak addig is szerettem volna valami támpontot tudni.
2019. aug. 5. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen tudom, nagyon nehéz kibírni ezt a két hetet :( de a gyakori kérdések oldalon nincsenek orvosok :/
2019. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen sajnos kicsit nyugtalanit mivel eddig nem volt semmi komolyab gondom most meg hirtelen folyton folyvást találnak valamit.
2019. aug. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!