Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális, hogy a farpofáim...

Az normális, hogy a farpofáim közötti rés közepén, a végbélnyílásom felett pár centivel van egy keményebb rész, ami fáj, ha megnyomom? 21/l

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 10:07
1 2
 1/11 anonim válasza:

Az nem lesz jó.

Menj dokihoz.

2019. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az csont, ha fáj nézesd meg.
2019. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem beüthettem, mert egy picit fájt pár napja. De ezt a keményebb részt csak most fejeztem fel. Tapintásra olyan, mint egy megfeszített izom.
2019. aug. 6. 10:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Keress rá a "farokcsont ciszta" kifejezésre.

Nekem is volt ilyenem, beütöttem ahogy te is, eléggé fájdalmas tud lenni az ülés vele.

Nem mentem dokihoz, csak néhányszor kifakasztottam, amikor nagyon gyulladt volt és jó sok idő után (~1 év) magától felszívódott.

Inkább mutasd meg orvosnak, azok pikk-pakk felvágják, kitisztítják és megkíméled magad sok fájdalomtól.

2019. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De kívülről nem látszik semmi, a bőröm alatt van valami. Remélem, csak a csont közelíti ott meg a bőrt, és azt érzem.

Szerintetek komolyabb probléma lehet belőle?

2019. aug. 6. 10:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem is kell látszódjon, ez belül fejlődik ki. Most még a kezdeti szakaszban vagy, ha vigyázol és tisztán tartod, akkor felszívódhat.
2019. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rákerestem, és az elvileg feljebb van, mint nekem.(majdnem a hatamon) Bár lehet, lejjebb is kialakulhat
2019. aug. 6. 12:27
 8/11 anonim ***** válasza:

A farpofáid közötti rés közepe az még nem a hátad. (:

Próbáld azért tisztán tartani és ne ülj rajta sokat, ne nyomkodd, talán elmúlik magától is.

2019. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Okés, de akkor rosszindulatú daganat, vagy egyéb veszélyes dolog szerintetek nem lehet?

(nekem van lejjebb, a neten olvasott eseteknek van majdnem a hátukon)

2019. aug. 6. 13:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek, félreértettelek.

Ne daganatként gondolj rá, hanem úgy, mint egy tályog. Az meg akkor alakul ki, ha sérülés vagy torlódás van valahol, esetedben a farokcsont körül.

Egyelőre nem veszélyes, de tud az lenni, ha begyullad és elfertőződik.

2019. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!