Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 éves vagyok és már évek...

16 éves vagyok és már évek óta remeg a kezem. Szerintetek erre az orvos ír nyugtatót vagy valamit? Egyszer kaptam 2 mg frontint akkor egy ideig abba hagyta a kezem a remegést

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Voltál neurológusnál?
2019. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem de kis agyi tremolt mondott egy orvos ismerősöm
2019. aug. 11. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok. Nálam is ez volt a helyzet nagyon sokáig nem tudtam mitől. Akkor kezdett komolyabb problémát okozni amikor a sportlövészet elkezdett érdekelni ez miatt nem tudtam indulni versenyeken.

Nekem akkor jött rendbe amikor a számítógépem szervizbe került egy hónapra akkor a második gép nélkül töltött héten abba maradt. Amikor vissza kaptam megint elkezdtem játszani és kiújjult ez a kéz tremor akkor jöttem rá hogy a játék iránti szenvedélybetegségem volt az oka. Lehet nálad is hasonló eredetű a dolog

2019. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az előtt is remegtem. Nem vagyok túl sokat számítógép előtt.
2019. aug. 12. 12:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Ki kéne vizsgáltatnod. A frontin lehet, hogy segített egyszer de nem megoldás hosszútávon mert egy drog amire pillanatok alatt rá lehet szokni és utána nem tudod letenni. Egyre nagyobb és nagyobb adagra lesz szükséged ugyan ahhoz a hatáshoz. Ha aut sem tudod mi okozza különösen veszélyes mert sokkal rosszabb állapotba is kerülhetsz. Nekem nem voltak ilyen gondjaim de a frontintól egy idő után brutál izomrangasaim voltak. Nehéz volt letenni kínkeservesen sikerült. Nem ajanlom senkinek, hogy átélje. Egyébkent sem kézremegesre talalták ki! Erre semmikepp nem alkalmas.
2019. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma megyek megkérdezni orvostól. De csak megkérdezem. A szüleim kinyírnának hogy ha valami vizsgálatra kéne mennem.
2019. aug. 15. 08:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Vizsálatra menni nem bűntett. Ő nem szeretnek téged? Nem értem? Ha gondod van el kell menni az orvoshoz. Szerimtem 16 évesen iskolába jársz ha iskolába jársz akkor van tb tamogatásod. Ha van tb támoga5asod akkor ingyen van az orvos. Hil van a probléma? Ők azt szeretnék, hogy ha véletlenül beteg vagy akkor ne gyógyulj meg? Esetleg meghalj? Magyarázd már el? 16 évesen szerencsére már egyedül is elmehetsz az orvoshoz. Nem kell az emgedélyüket kérned! Jobban járnál mint a frontinnal? Azt hagynák, hogy szedd? Ha szüleid nem engednek orvoshoz meg kikapsz erte az kiskorú veszélyeztetése. Bűncselekmény. A helyedben delvilágosítanám őket róla! Nyilván nem akarsz komfliktusba kerülni meet velúk élsz. De ez a TE életed! Felelős vagy érte. Egy életed van és azt nincs joga senkinek tönkretenni. Állj ki magadért mert az egészséged mindennél többet ér!
2019. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem nem szeretnek hanem utálnak. A frontint sem engedik. A múltkor el kellett mennem orvoshoz de meg sem kérdeztem róla inkább mert ha elmondaná szüleimnek abból iszonyat nagy tré lenne
2019. aug. 17. 10:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kollégiumba menni? Akkor megszanadulsz tőlük. 16 évesen már hozhatsz önalló döntéseket. Elmehetsz az orvoshoz és elmomdhatod mi a helyzet. Nem kötelező a szüleidnek mindent elmondani. Ha kiderül meg mond meg hogy szólsz a gyámügynek ha nem fejezik be. Ne hagyd magad.
2019. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De idén koliba fogok menni
2019. aug. 17. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!