Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem adott frontint,...

Miért nem adott frontint, vagy bármiféle nyugtatót az orvos?

Figyelt kérdés
Azzal jött,hogy arra is ráfügghetek,és ez lenne a megoldás a problémáimra. Hogyan szerezhetnék nyugtatót?
2019. jan. 20. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem drogellátó az orvos, azért.
2019. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Végre egy lelkiismeretes orvos! Nem akart egy újabb nyugtató függőt kitermelni, + látta, hogy nem vagy olyan rossz állapotban.
2019. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Örülj neki nem írt ki neked nyugtatót. Nyugtató olyan mint egy drog. Egyszer rászoksz, akkor nehezen tudsz, leszokni róla.
2019. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nem írtad le, hogy milyen okból kifolyólag kértél nyugtatót. Nagyon sok olyan szorongásoldó van ami gyengébb és nem feltétlenül minősül altatónak, plusz a hozzászokás valószínűsége - megfelelő adagolás mellett és limitált idejű szedésnél - csekély.


Ebből kiindulva szerintem igen is emberséges ha felír egy gyenge szorongásoldót, főleg akkor ha abban az időszakban rengeteg felelősséggel járó munkát, határidős projekteket kell megcsinálni ami nem veszélyeztet közvetlenül emberi életeket.


Összesítve, inkább szedjen 2 hétig egy gyenge szorongásoldót az ember minthogy kialvatlanul szenvedjen másnap plusz hordozza a szorongásait. Az idegrendszert óvni kell, nem szétcseszni, egy bogyó meg nem fogja leamortizálni.


A másik dolog, hogy mellette természetesen lehet sportolni sőt ajánlott. Ha ezt beiktatja az ember, jóval több boldogsághormont fog termelni és ez kifizetődik hosszútávon. Saját tapasztalatból mondom, hogy rendszeresen futottam + esténként 1 xanax és azt vettem észre hogy fizikálisan jobban vagyok, ergo nem kellett folyamodnom többet bogyókhoz.


Remélem tudtam segíteni.

2019. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem ráazoktattak a frontinra egy kórhazi kezelés során. Bár ne tették volna! Semmire nem jó. Egy szar drog, amitől még jókedved sem lesz csak bealszol. Csókolj kezet annak az orvosnak aki nem írta fel. Pokoli mehéz volt leszoknom róla. Ezt kívanod magadnak? Miért?
2019. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!