Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalnak az alábbi tünetek...

Szanyú kérdése:

Mire utalnak az alábbi tünetek a páromnál?

Figyelt kérdés

Tudom hogy orvos dolga ezt megmondani!


Egyre gyakrabban jön rá egy furcsa görcsös állapot a gyomor szája környékén. Annyira rosszul van ilyenkor hogy a poloja tocsog a víztől osszegornyed szorít a mellkasa nem kap levegőt kB 15 perc alatt múlik a fájdalom. Addig a könnye kifolyik... Kívülről nézve kB mint aki szül. Könyörögve kérem menjen orvoshoz de xarik rá. Aztmondja majd Elmegy de nem... Én megfenyegettem megegy ilyen és mentőt hívok rá.... Próbáltam neten olvasni mi lehet ez.. Addig is tudjak valamit amíg nem sikerül elrugdosni az orvosi.de nem stimmel semmi. Hátha tud valaki írni valami hasznosat. Köszönöm



2019. aug. 21. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokat nem segítettél...ennyiből epekő, vesekőre tippelnék.
2019. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Én inkább anginára gyanakszok, ha gyakori. Mindenesetre mindenképpen orvoshoz kell menni vele.
2019. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ráá a mentőt. Tényleg. Ez így nem mehet. Szerintem epe és vesekő nem múlik el ilyen hamar spontáán. Nagyon erős reflux okozhat ilyet de ahogy már .irrák a szíveredetet mindenképp ki kell zárni!!!
2019. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!