Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az ilyen tünetek komoly bajra...

Az ilyen tünetek komoly bajra utalnak?

Figyelt kérdés

Nem fáj a fejem, csak akkor, amikor valamilyen fizikai aktivitást csinálok, sima sétálás közben csak néha, de ha lépcsőzni kell, vagy sietni akkor annyira lüktek és olyan nyomásérzés alakul ki benne, mintha fejjel lefelé lógatnám, és a vér a fejembe szállna, az egész szétfeszül, már-már attól félek, felrobban, olyan nyomást érzek benne. ez akkor is előfordul, ha valamilyen nyomásnak vagyok kitéve, pl székletnél, emelésnél. Illetve, amikor balra fordítom a fejem, akkor belenyilal a bal homlokomba, meg a szememnél. Most észrevettem egy olyan fura 1 hete tartó tünetet, hogy amikor az orromon szívom be a levegőt, a bal szememnél szintén beszívódik, vagy mozog az a rész, aminek nem kellene, és a jobb szememnél nincs semmi, mintha vákuum lenne.

Eléggé félek... hogy ez komoly. Elmegyek orvoshoz, csak az lenne a kérdésem, h szerintetek ez semmiség vagy inkább nagyobb gondra ad okot?

Köszi, 23/L

Ja a vérnyomásom rendben van


2019. febr. 4. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném h bármi komoly, esetleg vérszegénység? amúgy mozogsz eleget? nem vagy nagyon vékony?
2019. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elmennék orvoshoz vele, mert akár arcüreggyulladás vagy orrsövényferdülés, vagy bármi ilyesmi állhat a háttérben.
2019. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!