Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy autoimmun betegséget találtak nálam ami a pajzsmirigyemet illeti(szedek rá gyógyszert). Pár napja mindig szédülök ha felállok meg iszonyatosan fáj a fejem. Nemrég akartam lefeküdni(tudom hogy késő de alvás zavarom van) felálltam hogy lekapcsoljam a lámpát, jött a szokoásos szédülés de nem foglalkoztam vele gondoltam ez is ugyanolyan de aztán képszakadás és aztán ülve találom magamat az ágyon és nagyon megütöttem magamat a szememhez közel(emeletes ágyam van valszeg ott ütöttem meg magam). Azóta nagyon zúg a fejem valószínűleg pár másodperce elájultam vagy nem tudom. Még a tüneteim szoktak lenni mostanában:

Nehezen veszek levegőt

Csak úgy szomorú leszek és sírok

Félelem a haláltól

Iszonyatosan elkezd dobogni a szívem

Görcsöl a hasam

Rettegek attól hogy megbolondulok.


Ha tudtok valamit hogy mi bajom lehet azt megköszönöm <3


2019. aug. 23. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltehetően a pajzsmirigy működés szabályozására adott gyógyszer nem volt betitrálva (kimérve, hogy ténylegesen mennyi kell belőle).
2019. aug. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges, több gyógyszert szedek már kb 1 éve és voltak azóta is bajaim(azt mondták hogy az egyik gyógyszert nehezen fogadja el a szervezetem azért vannak a bajaim) de ilyen még sosem volt hogy amikor felállok,szédülök, és elájulok. Csak fejfájás és hányinger.
2019. aug. 23. 03:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Sürgősen át kell térni a paleolit étrendre!

Miért nem hallgatsz a főorvos úrra? A szuper béldokira?:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!