Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudnátok segíteni? Sziasztok!...

Tudnátok segíteni? Sziasztok! Lenne egy nagyon fontos kérdésem, remélem választ kapok rá . Kb 2 hete észre vettem, hogy aranyerem lett (. Vettem rá kenőcsőt, de mintha semmit sem érne. Orvosnál nem voltam mert szerintem ez ciki .

Figyelt kérdés
Honnan tudom, hogy gyógyul ? Mit ajánlatok rá? Mastu krémet használok. A valaszaitokat előre is nagyon köszönöm
2019. aug. 27. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen meg kell mutatni orvosnak, és semmi ciki nincs benne.
2019. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Menj vele sebészetre, ott fájdalommentesen megnézik! S valóban semmi ciki nincs egy orvosnál. Én is pironkodtam mikor végbéltályoggal mentem, de a szeme sem rebbent. És még ki is tisztította ott azonnal :)
2019. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyu, ez nem ciki, ugyanolyan kellemetlenség, mint egy lyukas fog. Nem kevés orvos direkt aranyér gyógyításra/műtétre van szakosodva.
2019. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam,hogy magától elmúlik.. ez igaz lehet ? ( egy orvos írta a blogjában)
2019. aug. 27. 21:46
 5/8 A kérdező kommentje:
A gyógyulási folyamatról tudtok valamit ?
2019. aug. 27. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Elmúlhat magától. Nem ezért kell megmutatni orvosnak, hanem azért, mert minden aranyeres beteget ki kell vizsgálni daganat irányban is.


Egyébként még Detralex kapszulát érdemes kipróbálni, mindenféle visszérre jó, és az aranyér gyakorlatilag az.

2019. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő mire elmúlik magától ?
2019. aug. 27. 23:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer minden elmúlik.
2021. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!