Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokfájás elmúlhat így?

Torokfájás elmúlhat így?

Figyelt kérdés

3-4 napja eléggé fáj a torkom + ma vettem észre hogy a baloldali nyaki nyirokcsomó tapintásra érzékeny kicsit.

Eddig vettem be rá ilyen szopogatós torokfertőtlenítő gyógyszert, eddig nem használt.

Orvoshoz most nem nagyon szeretnék menni,elmúlhat magától vagy valami vény nélkül kapható gyógyszertől vagy ilyesmitől?



##torokfájás
2019. szept. 1. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, általában ezek elmúlnak maguktól pár nap alatt, valószínűleg nem tart már sokáig :)
2019. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lazas is vagy? Amugy c vitamin bomba kell ilyenkor. Plusz sok folyadek. Tudom kevese kivanni, de igyal valtozatosan es ugy jobb: citromos tea, gxümilevek stb.
2019. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja es jobbulast!
2019. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Nem, lázas nem vagyok, ja igen ezt elfelejtettem írni, hogy ezeken kivül nincs más panaszom

2019. szept. 1. 22:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Teát azt iszogatom, c-vitamint vettem be reggel, holnap akkor lehet nagyobb adagot veszek be, köszi a tanácsot!
2019. szept. 1. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!