Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggelenként torokfájás,...

Reggelenként torokfájás, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már hosszabb ideje minden reggel torokfájással ébredek.Fájdogál 1-2 órát aztán elmúlik.Többször néztem a torkom a tükörbe,de nem látok rajta gyulladást és a manduláim sem duzzadtak.Voltam gégészeten,a gégém is megtükrözték,de nem találtak betegségre utaló elváltozást a garatomban.Akkor mitől fájhat reggelenként?

Jelenleg ilyen a torkom:

[link]



2019. aug. 8. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet, pl.: kiszárad a szád, ha iszol elmúlik a torokfájás, de allergia, reflux is okozhat ilyen tüneteket.
2019. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nekem allergia szezonban szokott ilyen jelentkezni. Bár az én esetemben átlagban csak egy 20 percet szokott kaparni.

Próbálj meg esetleg bevenni egy allergia tablettát és meglátod mi lesz.

Sok sikert! :)

2019. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma voltam fül orr gégészeten,vettek váladékot a torkomból,megtükrözték a garatom,gégém,nézték a torkom,manduláim.Az algarat be van gyulladva,lehet reflux miatt.Mennem kell gyomortükrözésre.A doktornő szerint indokolt lenne kivenni a manduláimat is.Úgyhogy 3 nap múlva megyek a kenetvétel leletért,akkor megbeszélem és minél előbb kivetetem a manduláim.

2019. aug. 12. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!