Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sarok csont kinövésem van....

Sarok csont kinövésem van. Négy hónapja Erős fájdalmaim vannak. Holnap fogok menni végre szakorvoshoz eddig időpontra vártam. Ha injekciót akarnak adni a sarkamban az ilyen mértékű fájdalommal jár?

Figyelt kérdés

2019. szept. 5. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__8899128..


Itt sok ötlet van, én az a válaszoló vagyok, amelyik az elülső talppárnákon való járást, emeltenn sarkú cipő viselését javasolta, nekem az vált be.

Plusz Apranax szedése 3-4 napig.


A szuri biztosan fáj, jujuj...de elvileg, ha szteroidot ad be oda, akkor jobb lesz utána, gyulladás-és fájdalomcsökkentő hatású.


Igazából a talpi rostköteg tapad meg a sarokcsont talpi felszínén. Rossz statika, lúdtalp, túl lapos cipőben állás miatt a rostok húzódnak, cibálják a csontos tapadást és begyullad a csonthártya. A gyulladásra való reakció a sarkantyú növesztése. Tehát a sarkantyú csak következmény, a baj a rostok túlhúzódása.


Szerintem ha kapsz is injekciót, akkor is fontos a lábad statikájának a javítása.

2019. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!