Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen a normálisnak mondható...

Milyen a normálisnak mondható aranyér?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok 20 hetes. Második babámat várom. Az első szülésem után néha előjött egy kis piros duzzanat a végbelem körül de enyhe fájdalmon és székelés utáni vérzésen kívűl semmi más nem volt kb. 2 nap alatt elmúlt. Most , hogy újra babát várok ma székelésnél jött a szokásos vérzés és fájdalom de ami most más volt , hogy egésznap nem akart enyhülni a fájdalom .. megnéztem tükörbe és kb. Bab szem nagyságú dudor van a végbelemnél abban pedig egy sötét kékes feketés kicsi folt .. Mastu krémmel kezdtem el kenni ..eléggé fáj. Nagyon bevagyok parázva . Mindenképpen elfogok menni orvoshoz hétfőn de addig én halálra parázom magam ..ez normális , hogy így néz ki ? Másnak is volt akinek hasonló nagyságú és színű volt? Mit fognak vele csinálni szerintetek?? Tudom , hogy itt nem orovsok vannak és látatlanba senki se tudja megmondani de hátha leírás alapján valaki felismerné a tüneteket és addig is írna ,hogy ezzel mégis mit lehet kezdeni főleg terhesen :(

2019. szept. 7. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen normális rögösödött aranyér. Moxalole port kell inni, ez lazítja a székletet, valamint meg kell enni két három szem narancsot grapefruitot az erek védelmében.
2019. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!